Prenosni Disk Ssd 1tb Usb-c Samsung T7...
Samsung prenosni SSD T7. Kapaciteta SSD diska: 1000 GB. Vrsta priključka USB: USB Type-C, različi...
Reference: SANSD-2TB-EXTREME-61
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Zmogljivost SSD diska | 2000 GB |
| Vrsta povezave USB | USB Type-C |
| Različica USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Hitrost branja | 1050 MB/s |
| Hitrost pisanja | 1000 MB/s |
| Zaščita z geslom | Da |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Pogon SSD | |
| Zmogljivost SSD diska | 2000 GB |
| NVMe | Da |
| Hitrost branja | 1050 MB/s |
| Hitrost pisanja | 1000 MB/s |
| Povezave in vmesniki | |
| Vrsta povezave USB | USB Type-C |
| Različica USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Tehnologija Thunderbolt | Ne |
| WLAN | Ne |
| Lastnosti | |
| Barva izdelka | Črna |
| Zaščitna funkcija | Odporno na prah, vodoodporno |
| Zaščita z geslom | Da |
| Šifriranje strojne opreme | Da |
| Podprti varnostni algoritmi | 256-bitni AES |
| Teža in mere | |
| Širina | 52,4 mm |
| Globina | 8,95 mm |
| Višina | 100,5 mm |
| Podatki o embalaži | |
| Priloženi kabli | USB Type-C na USB Type-A, USB Type-C na USB Type-C |
Samsung prenosni SSD T7. Kapaciteta SSD diska: 1000 GB. Vrsta priključka USB: USB Type-C, različi...
Povečajte svojo zmogljivost shranjevanja
Izkusite zanesljivost in prostoren prostor za shranjevan...
Robusten disk serije SkyHawk za videonadzorne sisteme. Ne dopustite, da se izgubi en sam de...
- usb ključ 32 GB
- 3.0
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Samsung Bar Plus je sodobne oblike, njegova kovinska oblika izžareva stil, hitr...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Form ... | ||||
Prihranite čas pri prenosu vsebine
S tehnologijo SanDisk QuickFlow 10 (64 GB - 1 TB), ta kartica ...
KINGSTON DataTraveler 70 USB ključ je prenosen in lahek USB-C ključek, ki vam nudi USB 3.2 Gen 1 ...
PNY CS900. Shranjevalna zmogljivost SSD: 250 GB, Faktor oblike SSD: 2.5", hitrost branja: 535 MB/...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent