Trdi Disk 8tb Wd Wd85purz 256mb - (wd85purz)
Brezkompromisno shranjevanje s trdim diskom WD Purple Surveillance
Pogoni WD Purple so zasnovani ...
Reference: 023530
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Kapaciteta pomnilnika SSD | 960 GB |
| Faktor oblike SSD | 2,5 " |
| Hitrost branja | 520 MB/s |
| Hitrost pisanja | 480 MB/s |
| Hitrost prenosa podatkov | 6 Gbit/s |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Faktor oblike SSD | 2,5 " |
| Kapaciteta pomnilnika SSD | 960 GB |
| Vmesnik | Serial ATA III |
| Vrsta shranjevanja | TLC |
| Hitrost prenosa podatkov | 6 Gbit/s |
| Hitrost branja | 520 MB/s |
| Hitrost pisanja | 480 MB/s |
| Naključno odčitavanje (4KB) | 133000 IOPS |
| Naključno pisanje (4KB) | 122880 IOPS |
| S.M.A.R.T. Podpora | Da |
| Podpora TRIM | Da |
| Zaščitna funkcija | Odporna na udarce |
| Druge funkcije | |
| Barva izdelka | Črna |
| Vgrajeno | Da |
| Teža in mere | |
| Širina | 70 mm |
| Globina | 104 mm |
| Višina | 9 mm |
| Teža | 83 g |
| Pogoji delovanja | |
| Odporen na udarce (v delu) | 1500 G |
| Logistični podatki | |
| Količina na paleto | 2 kosi |
Brezkompromisno shranjevanje s trdim diskom WD Purple Surveillance
Pogoni WD Purple so zasnovani ...
Enostavno, dodatno shranjevanje
Zanesljiv in visoko zmogljiv pomnilnik za izjemno hitre prenose p...
Popoln za videoposnetke 4K UHD in zaporedno fotografiranje v zaporednem načinu
S pomnilnišk...
Sandisk Ultra Flair USB3.0 spominski ključek omogoča prenos podatkov do 150MB/s. Odporno in elega...
HDD capacity: - 600 GB HDD interface transfer rate: - 12 Gbit/s HDD size: - 2.5" Storage drive bu...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Hard drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 8 TB | |||
| Form Factor | 3.5... | |||
Samsung Bar Plus je sodobne oblike, njegova kovinska oblika izžareva stil, hitr...
Samsung 990 Pro poskrbi za učinkovito porabo PCIe 4.0 vodila. Dosega hi...
Samsung Bar Plus je sodobne oblike, njegova kovinska oblika izžareva stil, hitr...
- usb ključ 16 GB
- 3.0
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent