Trdi Disk 4tb Wd Wd40efzz 128mb - (wd40efzz)
| Značilnosti | ||||
| HDD zmogljivosti | 4 TB | |||
| HDD hitrost | 5400 RPM | |||
| HDD velikost | 3.5 " | ... | ||
Reference: LUXE-32
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost | 32 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 150 MB/s |
| Faktor oblike | Brez pokrova |
| Zaščita z geslom | Da |
| Barva izdelka | Srebra |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Zmogljivost | 32 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 150 MB/s |
| Plug & Play | Da |
Oblikovanje | |
| Faktor oblike | Brez pokrova |
| Barva izdelka | Srebra |
| Obesek za ključe | Da |
Varnost | |
| Skener prstnih odtisov | Ne |
| PIN_zaščiten dostop | Ne |
| Zaščita z geslom | Da |
Obseg dobave | |
| Količina na paket | 1 kos. |
Teža in mere | |
| Širina | 15,8 mm |
| Globina | 40 mm |
| Višina | 5,72 mm |
Podatki o embalaži | |
| Vrsta embalaže | Vizualna embalaža |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 35 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -10 - 70 °C |
| Značilnosti | ||||
| HDD zmogljivosti | 4 TB | |||
| HDD hitrost | 5400 RPM | |||
| HDD velikost | 3.5 " | ... | ||
Profesionalci zaupajo Rugged diskom.
Že več kot desetletje je so LaCie Rugged diski prvi iz...
Micron CT2000T500SSD5. Shranjevalna zmogljivost SSD: 2 TB, Faktor oblike SSD: M.2, Hitrost branja...
- usb ključ 64 GB
- 2.0
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Samsung PM893. Shranjevalna zmogljivost SSD: 240 GB, Faktor oblike SSD: 2.5", hitrost branja: 550...
Gigabyte GP-GSTFS31256GTND. Zmogljivost pomnilnika SSD: 256 GB, Faktor oblike SSD: 2.5", hitrost ...
Moč rdečega tudi kot SSD
Povečajte zmogljivost in odzivnost vašega SSD NAS sistema z WD Re...
Fotografije in videoposnetke fotografirate predvsem s pametnim telefonom in nikoli nimate dovolj ...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent