Nahrbtnik Za Notesnik 41,6 Cm (16″) Lenovo B210...
Lenovo 15,6" prenosni nahrbtnik Casual Backpack B210 je izdelan iz vodoodbojnega materiala in se ...
Reference: RIVNB-8335Bl
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| vrsta torbice | aktovka |
| Največja velikost zaslona | 39,6 cm |
| Naramnica | Da |
| Teža | 500 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Največja velikost zaslona | 39,6 cm |
| vrsta torbice | aktovka |
| Material | Poliester |
| Glavna barva izdelka | Modra |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Naramnica | Da |
| Zaščitna funkcija | Odporna na praske |
| Štetje | 1 |
Teža in mere | |
| Širina | 410 mm |
| Globina | 65 mm |
| Višina | 290 mm |
| Teža | 500 g |
| Dimenzije predelkov za prenosnik (Š x G x V) | 400 x 280 x 45 mm |
Druge funkcije | |
| Oprijem(i) | Da |
Lenovo 15,6" prenosni nahrbtnik Casual Backpack B210 je izdelan iz vodoodbojnega materiala in se ...
Torba za 15.6'' notesnik.
Lastnosti proizvoda:
• Podložene stranice razdelka za notesn...
- klasična torbica za prenosni računalnik
- kensington SP10 15,6 '' / 39,6 cm, ščiti vaš prenosni...
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Najve... |
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | žep |
| Združljivi izdelki | Beležnica |
| Barva | Črna |
Targus Classic+. Vrsta ohišja: Aktovka, Največja velikost zaslona: 45,7 cm (18"). Teža: 800g.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta ohišja | zaščitni pokrov |
| Največja velikost zaslona | 38... |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent