categories
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Čelade
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Torba Za Notesnik 30,5 Cm (10/12″) Port Sydney Črna (135070)
Reference: 135070
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta ohišja | Ohišje Messenger |
| Največji premer zaslona | 30,5 cm |
| Naramnica | Da |
| Teža | 450 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Največji premer zaslona | 30,5 cm |
| Vrsta ohišja | Ohišje Messenger |
| Material | Poliester |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Naramnica | Da |
| Poreklo | Kitajska |
| Štetje | 1 |
Teža in mere | |
| Širina | 350 mm |
| Globina | 65 mm |
| Višina | 250 mm |
| Teža | 450 g |
| Dimenzije predelkov za prenosnik (Š x G x V) | 305 x 30 x 220 mm |
| Širina embalaže | 350 mm |
| Globina embalaže | 65 mm |
| Višina embalaže | 250 mm |
| Teža paketa | 510 g |
Logistika | |
| Število slojev na paleti | 5 |
| Količina na paleto | 150 kosov |
| Število škatel na paletni sloj | 6 |
| Širina palete | 21 cm |
| Dolžina palete | 35 cm |
| Višina palete | 26 cm |
Druge funkcije | |
| Oprijem(i) | Da |
16 other products in the same category:
Ovitek Za Notesnik/tablico Lention 14"/15" Črn...
Lention neoprenska zaščitna torbica za prenosni računalnik 14"/15" (črna)
Zaščitni pokrov ...
Torba Za Notesnik 33,8 Cm (13,3″) Port Belize...
Ovitek Za Notesnik 35,6 Cm (13/14″) Rivacase...
13.3 - 14 '' torba za prenosnik
Lastnosti izdelka:
• Serija torbe, idealna za najbolj prilju...
Torba Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Canyon B-5...
Marketing Model Name: B-5
Commercial Name: CANYON bag B-5 Bu...
Torba Za Notesnik 39,6 Cm (15,6") Lenovo Casual...
Torba za prenosni računalnik 12" kensington...
- torbica-ovitek za prenosni računalnik do 12"
- plastenke 7,2 x 250 ml so bile preoblikovane v p...
Nahrbtnik Za Notesnik/tablico 41,6 Cm (16″) Hp...
Ovitek Za Tablični Računalnik 27,9 Cm (11")...
Torba Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Rivacase...
RivaCase Lantau torba/mapa za prenosnik MacBook Pro in ostale Ultrabooke 15.6'' 8805
Lastnosti i...
Torba Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Rivacase...
Nahrbtnik Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Hp...
Nahrbtnik Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Natec...

CAMEL LITE – univerzalni 2v1 nahrbtnik!
Spoznajte Natec Camel Lite – vsestranski univerzaln...
Nahrbtnik za prenosni računalnik 14" kensington...
- narejen je iz 42 % poliestra, recikliranega po uporabi (PCR), vključuje oblazinjen predal za pr...
Torba Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Rivacase Črna...
Nahrbtnik Za Notesnik 39,6 Cm (15,6") Rivacase...
28L nahrbtnik z vojaškim motivom za prenosnike do velikosti 15.6".
Lastnosti izdelka:
• Nah...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent