Ddr5 32gb 6400mhz Cl38 Kit (2x16gb) Crucial Pro...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
Reference: 232120
G.Skill Ripjaws S5 / F5-6000J3040F16GX2-RS5K. Komponente za: osebni računalnik / strežnik, RAM po...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
G.Skill Ripjaws S5 / F5-6000J3040F16GX2-RS5K. Komponente za: osebni računalnik / strežnik, RAM pomnilnik: 32 GB, postavitev pomnilnika (moduli x velikost): 2 x 16 GB, vrsta notranjega pomnilnika: DDR5, faktor oblike pomnilnika: 288-pin DIMM, zakasnitev CAS: 40, barva izdelka: Črna.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Oven | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR5 |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pin DIMM |
| Zakasnitev CAS | 40 |
| barva izdelka | Črna |
G.Skill Ripjaws S5 / F5-6000J3040F16GX2-RS5K. Komponente za: osebni računalnik / strežnik, RAM po...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
G.Skill Ripjaws S5 / F5-6000J3040F16GX2-RS5W. Komponenta za: PC/strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, p...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 96 GB |
| Postavite... |
Corsair Vengeance CMH32GX5M2B6000Z30K. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postav...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
KINGSTON Fury Beast 64GB (2x32GB) 3200MHz DDR4 KF432C16BB2AK2/64 RGB ram pomnilnik
OPIS:
Kingsto...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 64 GB |
| Postavite... |
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 133.3 mm | |||
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 64 GB |
| Postavite... |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent