Ddr5 96gb 5600mhz Cl40 Kit (2x48gb) Corsair Rgb...
Corsair Vengeance CMH96GX5M2B5600C40. Komponenta za: osebni računalnik, pomnilnik RAM: 96 GB, pos...
Reference: 659310
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Glavne značilnosti | |
Splošno | |
| Komponenta za | PC / Server |
| Oven | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR5 |
| Hitrost pomnilnika | 4800 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pin DIMM |
| Zakasnitev CAS | 40 |
| barva izdelka | Črna |
Obsežne podrobnosti | |
Lastnosti | |
| Oven | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR5 |
| Hitrost pomnilnika | 4800 MHz |
| Komponenta za | PC / Server |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pin DIMM |
| Zakasnitev CAS | 40 |
| Spominski kanali | Dvokanalni |
| Napetost pomnilnika | 1,1 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Različica Intel Extreme Memory Profile (XMP). | 3.0 |
| SPD profil | Da |
| SPD napetost | 1,1 V |
| SPD zakasnitev | 40 |
| Hitrost SPD | 4800 MHz |
| barva izdelka | Črna |
| hlajenje | hladilnik |
| Osvetlitev ozadja | Ne |
| Združljivi izdelki | Intel 600 Series |
Corsair Vengeance CMH96GX5M2B5600C40. Komponenta za: osebni računalnik, pomnilnik RAM: 96 GB, pos...
Kingston Technology FURY Beast RGB. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavite...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 48 GB |
Kingston Technology FURY Beast. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 16 GB, postavitev po...
Pomnilnik je opremljen z PMIC vezjem, ki omogoča boljši nadzor n...
Serija: Viper Elite 5 RGB
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 64GB Kit (2x32GB)
Št. modulov: 2
Hit...
G.SKILL Ripjaws 16GB (1x16GB) 5600MT/s DDR5 SO-DIMM CL40 F5-5600S4040A16GX1-RS ram pomnilnik
Komp...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnil... | ||||
Pomnilnik je testiran za najvišjo zmogljivost in zanesljovst...
G.Skill DIMM 32 GB DDR5-6000 (2x 16 GB) Dual-Kit (schwarz, F5-6000J3636F16GX2-IS, Aegis 5, INTEL ...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent