Ddr5 32gb 6000mhz Cl30 Kit (2x16gb) G.skill Rgb...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
Reference: 76255
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Komponenta za | prenosnik |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Zakasnitev CAS | 22 |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | prenosnik |
| Vrsta pomnilnika v medpomnilniku | Neregistrirano (nevpomnjeno) |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 22 |
| Napetost pomnilnika | 1,2 V |
| Konfiguracija modula | 1024M x 64 |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 133.35 mm | |||
G.SKILL Ripjaws 16GB (1x16GB) 5600MT/s DDR5 SO-DIMM CL40 F5-5600S4040A16GX1-RS ram pomnilnik
Komp...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Oven | 32 GB |
| Postavitev pomniln... |
Pomnilniški komplet Crucial CP2K32G4DFRA32A je sestavljen iz dveh 32-GB DDR4 UDIMM modu...
KINGSTON Fury Renegade 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 RGB KF436C16RB2AK2/16 RGB ram pomnilnik
Kingston...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Oven | 48 GB |
| Postavitev pomnilnika (modu... |
Corsair Dominator Platinum RGB, DDR5-6400, Intel XMP 3.0, CL32 - 64 GB Quad-Kit, Črna
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Shranjevanje |
| Število pomnilniških modulov | 2 |
| Barv... |
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Shranjevanje |
| Število pomnilniških modulov | 2 |
| Barv... |
Serija: Trident Z5 RGB
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 32GB Kit (2x16GB)
Št. modulov: 2
Hitrost: 68...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent