Ddr5 96gb 6400mhz Cl32 Kit (2x48gb) Patriot Rgb...
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Shranjevanje |
| Število pomnilniških modulov | 2 |
| Barv... |
Reference: 321282
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3600 MHz |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3600 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Vrsta pomnilnika medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Pomnilniški kanali | Dvokanalni |
| Napetost shranjevanja | 1,35 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Intelov Extreme Memory Profile (XMP) različica | 2.0 |
| SPD napetost | 1,2 V |
| Hitrost SPD | 2133 MHz |
| Hlajenje | Hladilno telo |
| Teža in mere | |
| Višina | 42 mm |
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Shranjevanje |
| Število pomnilniških modulov | 2 |
| Barv... |
G.SKILL Trident Z5 RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz (F5-6000J3636F16GX2-TZ5RS) DDR5 je ram, ki je nareje...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR. Komponenta za: PC, Zmogljivost pomnilnika: 6...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Oven | 48 GB |
| Postavitev pomnilnika (modu... |
Corsair Vengeance CMK32GX5M2B6000C36. Komponenta za: PC, Zmogljivost pomnilnika: 32 GB, Razporedi...
KINGSTON SODIMM 32GB 5600MHz DDR5 KVR56S46BD8-32 ram pomnilnik
RAM KVR56S46BD8-32 4G x 64-bitni (...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent