Ddr5 32gb 5600mhz Cl36 Kit (2x16gb) Corsair Rgb...
Corsair CMH32GX5M2B5600Z36K. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavitev pomni...
Reference: 525618
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Vrsta medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Pomnilniški kanali | Dvokanalni |
| Napetost shranjevanja | 1,35 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Barva izdelka | Črna |
| Teža in mere | |
| Višina | 44 mm |
Corsair CMH32GX5M2B5600Z36K. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavitev pomni...
KINGSTON Fury Renegade 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 RGB KF436C16RB2AK2/16 RGB ram pomnilnik
Kingston...
Corsair Dominator Titanium CMP64GX5M2B6400C32. Komponenta za: PC, Kapaciteta pomnilnika: 64 GB, R...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
G.Skill Aegis F4-2666C19S-16GIS. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 16 GB, postavitev p...
• Serija: serija Viper Xtreme 5 RGB MPOWER DDR5
• Izdaja: srebrna z logotipom Black Viper / ...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
DDR5 pomnilniki nudijo 50% hitrejši prenos podatkov v primerj...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent