Ddr5 32gb 6000mhz Cl36 Kit (2x16gb) Crucial Pro...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnil... | ||||
Reference: 523268
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Vrsta medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Pomnilniški kanali | Dvokanalni |
| Napetost pomnilnika | 1,2,1,3 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Barva izdelka | Črna |
| Hlajenje | Hladilno telo |
| Teža in mere | |
| Višina | 42 mm |
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnil... | ||||
Pomnilniški moduli serije Corsair Vengeance DDR4 SODIMM so zasnovani za visoko zmogljivost...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 64 GB |
| Postavite... |
KINGSTON SODIMM 32GB 5600MHz DDR5 KVR56S46BD8-32 ram pomnilnik
RAM KVR56S46BD8-32 4G x 64-bitni (...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
Ključni CT2K32G48C40S5. Komponenta za: prenosni računalnik, pomnilnik RAM: 64 GB, postavitev pomn...
KINGSTON Fury Beast 32GB (2x16GB) 6000MT/s DDR5 CL36 SDRAM KF560C36BBE2AK2-32 RGB ram pomnilnik
K...
GSKILL Ripjaws S5 32GB (2x16GB) 5600MT/s DDR5 CL36 (F5-5600J3636C16GX2-RS5K) ram pomnilnik
RIPJAW...
Corsair Vengeance CMK96GX5M2B6000C30. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnika: 96 GB,...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 64 GB |
| Postavite... |
Proizvajalec: PNY Technologies Europe
Model / Koda proizvajalca: MD32GSD43200-SI
EAN (GTIN)...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent