Ddr5 64gb 6000mhz Cl36 Kit (2x32gb) G.skill Rgb...
G.Skill Trident Z5 RGB F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 64 ...
Reference: B5600C40
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 128 GB |
| Postavit... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 128 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 4 x 32 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR5 |
| Hitrost pomnilnika | 5600 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pin DIMM |
| Zakasnitev CAS | 40 |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 128 GB |
| Postavit... |
G.Skill Trident Z5 RGB F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 64 ...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 64 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 6.9 mm | |||
| ... | ||||
Pri pomnilniških modulih TEAM ELITE DDR3 se podjetje TEAMGROUP Inc. drži doslednega načela...
Pomnilnik je testiran za najvišjo zmogljivost in zanesljovst...
Ključni CT2K32G48C40S5. Komponenta za: prenosni računalnik, pomnilnik RAM: 64 GB, postavitev pomn...
DDR5 pomnilniki nudijo 50% hitrejši prenos podatkov v primerja...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnil... | ||||
Proizvajalec: PNY Technologies Europe
Model / Koda proizvajalca: MD32GSD43200-SI
EAN (GTIN)...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 64 GB: 2 x 32 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 133.35 mm | |||
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent