Spominski Ključek 64gb Usb 3.2 Kingston Ironkey...
Vrsta priklopa: USB A
Vrsta ohišja: Kovinsko
Hitrost branja: 250 MB/s*...
Reference: 65215
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost | 64 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A / USB Type-C |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 150 MB/s |
| Faktor oblike | Vrtljivi obroč |
| Barva izdelka | Črna |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Zmogljivost | 64 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A / USB Type-C |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 150 MB/s |
| Plug & Play | Da |
| Združljivi operacijski sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.9+ |
Oblikovanje | |
| Faktor oblike | Vrtljivi obroč |
| Barva izdelka | Črna |
| Obesek za ključe | Da |
Varnost | |
| Skener prstnih odtisov | Ne |
| PIN_zaščiten dostop | Ne |
Obseg dobave | |
| Količina na paket | 1 kos. |
Teža in mere | |
| Širina | 12,2 mm |
| Globina | 44,6 mm |
| Višina | 8,6 mm |
Advanced Format skrbi za optimalno zmogljivost in zanesljivost podatkov. Diski podpirajo tehnolo...
- stojalo za vizitke
- prozorno
- za shranjevanje vizitk do širine 9,4 mm
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 1 TB | |||
| Integrir... | ||||
Samsung 990 Pro. Shranjevalna zmogljivost SSD: 4 TB, Faktor oblike SSD: M.2, Hitrost branja: 7450...
CRUCIAL P310 4000GB [4TB] NVMe PCIe Gen.4 M.2 2280
Lokacija naprave: Vtična kartica
Faktor oblike: ...
Lastnosti:
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 4 TB | |||
| Masovni ... | ||||
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Ssd disk - zunanji (prenosni) | |||
| Zmogljivosti | 1 TB | |||
| Strojno... | ||||
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent