Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 4tb Crucial P3 Plus...



Specifikacije
- SSD serija P3 Plus
- NVMe PCIe Gen4 x4 vodilo
- Kapaciteta: 4000 GB
- Format M.2 22...
Reference: SSDSAM187
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost SSD diska | 2000 GB |
| Vrsta priključka USB | USB Type-C |
| Različica USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Hitrost branja | 1050 MB/s |
| Hitrost pisanja | 1000 MB/s |
| Zaščita z geslom | Da |
| Barva izdelka | Siva |
Dolge podrobnosti | |
Solid State Drive | |
| Zmogljivost SSD diska | 2000 GB |
| NVMe | Da |
| Hitrost branja | 1050 MB/s |
| Hitrost pisanja | 1000 MB/s |
Vrata in vmesniki | |
| Vrsta priključka USB | USB Type-C |
| Različica USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| WLAN | Ne |
Funkcije | |
| Barva izdelka | Siva |
| Materijal ohišja | Aluminij |
| Zaščita z geslom | Da |
| Šifriranje strojne opreme | Da |
| Podprti varnostni algoritmi | 256-bitni AES |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
| Certifikat | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
Teža in mere | |
| Širina | 85 mm |
| Globina | 8 mm |
| Višina | 57 mm |
| Teža | 58 g |
Tehnične podrobnosti | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |
Podatki o embalaži | |
| Vrsta embalaže | Škatla |



WD My Passport SSD
Eleganten in trpežen kovinski izgled, enostavna uporaba in izjemna hitrost.
Sh...
Praktičen USB ključek z dvojnim vmesnikom USB-A in USB-C 3.2.
Model: Twist Line
Kapaciteta: 64GB...
Osnove Toshiba Canvio. Kapaciteta trdega diska: 2 TB, velikost trdega diska: 2.5". Različica USB:...
- pakiranje: Pakiranje po 10 kosov
- za shranjevanje po enega diska
- notranje držalo za knjižice...
SAMSUNG 9100 PRO 4TB M.2 PCIe 5.0 NVMe (MZ-VAP4T0CW) s hladilnikom SSD
Neverjetna zmogljivost PCI...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 1 TB | |||
| Strojno ... | ||||
Verbatim Slimline Blu-ray Writer USB 3.1 GEN 1 USB-C Ultra HD 4K 43888
- etui papirnat brez okna
- pakirano po 100 kos
- beli
- cena za zavitek
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent