Spominska Kartica Sdhc-micro 32gb Siliconpower...
Faktor obrazca: mikroSDHC
Prostor za shrambo: 32 GB
Ocen...
Reference: 46251
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost | 256 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 150 MB/s |
| Faktor oblike | Brez pokrova |
| Barva izdelka | Črna, srebrna |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Zmogljivost | 256 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 150 MB/s |
| Plug & Play | Da |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
Oblikovanje | |
| Faktor oblike | Brez pokrova |
| Barva izdelka | Črna, srebrna |
| Materijal ohišja | Kovina |
Varnost | |
| Skener prstnih odtisov | Ne |
Teža in mere | |
| Širina | 13,2 mm |
| Globina | 42,4 mm |
| Višina | 6,6 mm |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 45 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -10 - 70 °C |
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 4 TB | |||
| Masovni ... | ||||
Synology HDD HAT3300-4T 3.5'' SATA III
Lokacija naprave: Notranji
Tip: 3.5"
Zmogljivost pomnilnika: ...
Samsung Fit Plus je kompaktne oblike in omogoča, da je stalno priklopljen v r...
Trdi diski serije Exos X, so najbolj prilagodljivi diski v podatkovni sferi,
vključujejo najnovej...
WD My Passport SSD
Eleganten in trpežen kovinski izgled, enostavna uporaba in izjemna hitrost.
Sh...
Trdi diski poslovnega razreda, zasnovani za zagotavljanje visoke zmogljivosti in zanesljivosti v ...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Masovni ... | ||||
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Trdi disk - zunanji (prenosni) | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Strojn... | ||||
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Form Fac... | ||||
Osnove Toshiba Canvio. Kapaciteta trdega diska: 2 TB, velikost trdega diska: 2.5". Različica USB:...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent