Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 480gb Crucial E100...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 480 GB | |||
| Form F... | ||||
Reference: SN350-1T
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost SSD diska | 1000 GB |
| Faktor oblike SSD | M.2 |
| Hitrost branja | 3200 MB/s |
| Hitrost pisanja | 2500 MB/s |
| Komponenta za | PC/prenosni računalnik |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Faktor oblike SSD | M.2 |
| Zmogljivost SSD diska | 1000 GB |
| Vmesnik | PCI Express |
| Vrsta pomnilnika | QLC |
| NVMe | Da |
| Komponenta za | PC/prenosni računalnik |
| Hitrost branja | 3200 MB/s |
| Hitrost pisanja | 2500 MB/s |
| Naključno branje (4KB) | 300 IOPS |
| Naključno pisanje (4KB) | 400 IOPS |
| Ocena TBW | 100 |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 70 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -40 - 85 °C |
| Odporno na udarce (operativno) | 1500 G |
Teža in mere | |
| Širina | 80 mm |
| Globina | 2,38 mm |
| Višina | 22 mm |
| Teža | 7,5 g |
Uspešnost | |
| Poraba energije | 110 mA |
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 480 GB | |||
| Form F... | ||||
| Splošno | ||||
| Vrsta Izdelka | Flash pomnilniške kartice | |||
| Kapaciteta | 512 GB | |||
| Pomni... | ||||
Seagate IronWolf ST2000VN003 notranji trdi disk 3,5" 2 TB Serial ATA III:
Uradni opis notranjega t...
Iščete pomnilnik, ki deluje v napravah USB Type-C in Type-A? Popolnoma kovinski SanDisk U...
Micron Crucial T500 500GB PCIE GEN4 NVME M.2 - SSD (CT500T500SSD8), dobavni rok v delovnih dneh: ...
Samsung MZ-V9P1T0. Shranjevalna zmogljivost SSD: 1 TB, Faktor oblike SSD: M.2, Hitrost branja: 74...
Stopite en korak višje z WD_BLACK M.2 2230 NVMe SSD
Razširite svojo ročno igralno napravo ...
Bodite ekstremno hitri zmogljivim SSD
Prenosni SSD SanDisk Extreme PRO blagovne znamke, ki ji zau...
LaCie Rugged SECURE USB-C
Robusten Design. Majhna Velikost.
- etui za CD, škatlica
- slim
- črn/prozoren
- 5,2mm
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent