categories
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Čelade
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Trdi Disk 4tb Sata3 Toshiba 6gb/s 128mb 5400rpm (hdwd240uzsva)
Reference: HDWD240UZSVA
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Velikost trdega diska | 3,5 palca |
| Kapaciteta trdega diska | 4000 GB |
| Hitrost trdega diska | 5400 RPM |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Velikost trdega diska | 3,5 palca |
| Kapaciteta trdega diska | 4000 GB |
| Hitrost trdega diska | 5400 RPM |
| Vmesnik | Serial ATA III |
| Vrsta | Trdi disk |
| Komponenta za | PC |
| Vroča zamenjava | Ne |
| Pogon za shranjevanje velikosti medpomnilnika | 128 MB |
| Hitrost prenosa vmesnika HDD | 6 Gbit/s |
| Povprečni čakalni čas | 4,17 ms |
| Stopnja nepopravljive bitne napake (UBER) | <1 na 10 ^ 14 prebranih bitov |
| Senzor udarca | Da |
| Cikli zagon/zaustavitev | 600000 |
| Domača čakalna vrsta ukazov (NCQ) | Da |
| Raven hrupa v načinu mirovanja | 22 dB |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
| Podprti operacijski sistemi Linux | Da |
| Teža in mere | |
| Širina | 101,8 mm |
| Višina | 147 mm |
| Globina | 26,1 mm |
| Teža | 650 g |
| Učinkovitost | |
| Poraba energije (preberi) | 4,11 W |
| Poraba energije (zapis) | 4,11 W |
| Poraba energije (prosti tek) | 2,32 W |
| Delovna napetost | 5/12 V |
| Tehnične podrobnosti | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |
| Ne vsebuje | Halogena |
| Podatki o embalaži | |
| Številka | 1 |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 60 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -40 - 65 ° C |
| Vibracije med delovanjem | 0,5 G |
| Vibracije ne delujejo | 3 G |
| Odporen na udarce (v delu) | 70 G |
| Odporen proti udarcem (ne uporablja) | 350 G |
16 other products in the same category:
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 1tb Kingston...
Prenosni Disk 6,4cm (2,5") 1tb Usb 3.2 Intenso...
Zunanji SSD TX500
Predstavljamo popolnoma nov Intenso External SSD TX500 – kjer se izjemna ...
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 4tb Samsung 990 Evo...
NADGRADITE VSAKODNEVNO ZMOGLJIVOST
UČINKOVITOST
Do 7.250 MB/s hitrosti zaporednega branja, 45 % hi...
Trdi Disk 26tb Seagate Exos St26000nm000c-fr...
| Splošno | ||||
| Linija izdelkov | Seagate Exos | |||
| Vrsta | Hdd | |||
| Graditi velikost | 3.5 " | |||
Usb ključ 128gb mediarange 3.0 mr918
- usb ključ 128 GB
- 3.0
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Spominski Ključek 128gb Usb 3.2 Verbatim...
Trdi Disk 600gb Sas Seagate Enterprise St600mm0009
HDD capacity: - 600 GB HDD interface transfer rate: - 12 Gbit/s HDD size: - 2.5" Storage drive bu...
Spominska Kartica Microsdxc 128gb Sandisk...
Dovolj hitro, da sledi dogajanju
Pomnilniška kartica SanDisk Extreme microSDXC vam omog...
Prenosni Disk 6,4cm (2,5") 4tb Usb 3.0 Wd My...
Spominski Ključek 1tb Usb3.2 Patriot Supersonic...
Model: Supersonic Rage Prime
Kapaciteta: 1TB
Barva: Bela
Vmesnik: USB 3.2 Gen.2 (Kompatibilen za ...
Spominska Kartica Sdhc 32gb Sandisk Ultra...
Shramba, zgrajena tako, da ujame trenutek
Posnemite boljše slike in videoposnetke v polni ...
Blueray Externi Zapisovalnik Usb Verbatim...
Zunanji Slimline Blu-ray Writer
USB 3.0 kabel
Nero Burn & Archive ...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent