Spominska Kartica Microsdxc 64gb Intenso...
Ali spomin vašega pametnega telefona dosega svoje meje? Težavo lahko enostavno reši...
Reference: 916228
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Kapaciteta pomnilnika SSD | 512 GB |
| Faktor oblike SSD | 2,5 " |
| Hitrost branja | 560 MB/s |
| Hitrost pisanja | 540 MB/s |
| Hitrost prenosa podatkov | 6 Gbit/s |
| Komponenta za | osebni/prenosni računalnik |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Faktor oblike SSD | 2,5 " |
| Kapaciteta pomnilnika SSD | 512 GB |
| Vmesnik | Serial ATA III |
| Vrsta shranjevanja | 3D TLC |
| Komponenta za | osebni/prenosni računalnik |
| Hitrost prenosa podatkov | 6 Gbit/s |
| Hitrost branja | 560 MB/s |
| Hitrost pisanja | 540 MB/s |
| Naključno odčitavanje (4KB) | 80896 IOPS |
| Naključno pisanje (4KB) | 75237 IOPS |
| S.M.A.R.T. Podpora | Da |
| Podpora TRIM | Da |
| ECC | Da |
| Povprečni čas delovanja med okvarami (MTBF) | 1500000 h |
| Ocena TBW | 512 |
| Certifikat | KCC, CE, FCC, VCCI, RCM, BSMI |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 70 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -40 - 70 ° C |
| Vlažnost med delovanjem | 5 - 95 % |
| Vibracije med delovanjem | 20 G |
| Odporen na udarce (v delu) | 1500 G |
| Teža in mere | |
| Širina | 69,9 mm |
| Globina | 6,9 mm |
| Višina | 100 mm |
| Podatki o embalaži | |
| Pregled hitrega začetka | Da |
Tehnične podrobnosti | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |
Ali spomin vašega pametnega telefona dosega svoje meje? Težavo lahko enostavno reši...
Ključek omogoča priklop na USB-C vhod računalnika ali telefona. Klju...
Ključek omogoča priklop na USB-C vhod računalnika ali telefona. Klju...
tip: Micro SDHC
kapaciteta: 32GB
hitrost: class 10 / UHS-1
branje: do 100MB/s
pisanje:
adapter:...
Samsung Bar Plus je sodobne oblike, njegova kovinska oblika izžareva stil, hitr...
Model: TAB300
Kapaciteta: 128GB
Barva: Siva
Vmesnik: USB 3.2 Gen.1
Hitrost branja: do 120 MB/s
Di...
Samsung Fit Plus je kompaktne oblike in omogoča, da je stalno priklopljen v r...
KINGSTON SXS1000 prenosni 1TB USB3.2 Gen 2 (SXS1000R/1000G) zunanji rdeči SSD disk
Kingstonov zun...
Hitrost dveh diskov
Opremljen z dvema WD RED diskoma, My Book Duo ponuja ogromno prostora in dvoj...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent