categories
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Čelade
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Spominski Ključek 64gb Usb 3.2 Kingston Kyson Dt 200/60mb (dtkn/64gb)
Reference: DTKN-64
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost | 64 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 200 MB/s |
| Faktor oblike | Brez pokrova |
| Teža | 4 g |
| Barva izdelka | Srebra |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Zmogljivost | 64 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 200 MB/s |
| združljiv operacijski sistem td> | Okna 10, 8,1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), OS Chrome td> tr> |
Oblikovanje | |
| Faktor oblike | Brez pokrova |
| Barva izdelka | Srebra |
| Obesek za ključe | Da |
Varnost | |
| Skener prstnih odtisov | Ne |
| PIN_zaščiten dostop | Ne |
Obseg dobave | |
| Količina na paket | 1 kos. |
Teža in mere | |
| Širina | 12,6 mm |
| Globina | 39 mm |
| Višina | 4,9 mm |
| Teža | 4 g |
Logistika | |
| Količina na škatlo za pošiljanje | 25 kosov |
| Širina škatle za pošiljanje | 4,5 palca |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 12,1 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 9,4 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 403,9 g |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 101,6 mm |
| Globina embalaže | 56 mm |
| Višina embalaže | 114,3 mm |
| Teža paketa | 14,1 g |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 60 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -20 - 85 °C |
16 other products in the same category:
Spominska Kartica Microsdxc 32gb Wd...
Disk Ssd 6,4cm (2,5") Sata3 512gb Adata Su650...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 512 GB | |||
| Form F... | ||||
Spominska Kartica Sdhc 32gb Sandisk Ultra...
Shramba, zgrajena tako, da ujame trenutek
Posnemite boljše slike in videoposnetke v polni ...
Dvd-rw Externi Usb-c Asus Sdrw-08u8m-u Zendrive...
ASUS ZenDrive U8M ultraslim zunanji DVD pogon & zapisovalec, združljiv z USB-C vmesnikom, kompati...
Prenosni Disk 8,9cm (3,5") 8tb Usb 3.0 Wd...
Trdi Disk 12tb Wd Purple Pro 512mb - (wd122purp)
WD122PURP je zasnovan za delovanje v okolju video nadzora z neprekinjenim zapisovanjem in visoko ...
Prenosni Disk 6,4cm (2,5") 2tb Usb-c 3.0 Lacie...
LaCie Rugged SECURE USB-C
Robusten Design. Majhna Velikost.
- Odporen na udarce, dež in pritisk (d...
Usb ključ 64gb mediarange 3.0
- usb ključ 64 GB
- 3.0
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Spominski Ključek 256gb Usb 3.2 Kingston Dt...
Vrsta priklopa: USB A
Vrsta ohišja: Kovinsko
Hitrost branja: Do 200 M...
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 2tb Wd Blue 2280...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Form Fac... | ||||
Spominski Ključek 16gb Usb 3.1 Sandisk Ultra...
Disk Ssd 6,4cm (2,5") 512gb Sata3 Intenso Iii...
Disk Ssd M.2 Sata3 128gb Intenso Top 2280...
Spominski Ključek 64gb Usb 3.0 Sandisk Ultra...
Spominska Kartica Sdhc-micro 16gb Intenso...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent