Konferenčni Sistem Logitech Rally Bar Mini Hdmi...

Enostavna namestitev
Kamera omogoča takojšnje delovanje s priklopom na PC ali Mac prek U...
Reference: R700A

Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Brezžične tehnologije | RF |
| Povezava brezžičnega sprejemnika | USB |
| Vrsta sprejemnika | Mini sprejemnik |
| Vrsta baterije | AAA |
| Zaslon | LCD |
| Barva izdelka | Črna |
| Predstavitvene funkcije | Laserski kazalec |
| Barva laserskega kazalca | Rdeča |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10,Windows 11 |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Barva izdelka | Črna |
| Predstavitvene funkcije | Laserski kazalec |
| Število gumbov | 5 |
| Barva laserskega kazalca | Rdeča |
| Gumb za vklop | Da |
| Indikator nivoja baterije | Da |
Storitve | |
| Povezava brezžičnega sprejemnika | USB |
| Vrsta sprejemnika | Mini sprejemnik |
| Brezžične tehnologije | RF |
| Frekvenčni pas | 2,4 GHz |
| Brezžični doseg | 30 m |
Uspešnost | |
| Število podprtih baterij | 2 |
| Vrsta baterije | AAA |
Zaslon | |
| Zaslon | LCD |
Obseg dobave | |
| Priložen sprejemnik | Da |
| Torba za prenašanje | Da |
| Navodila za uporabo | Da |
Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10,Windows 11 |
| USB zahteva | Da |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 78 mm |
| Globina paketa | 126 mm |
| Višina embalaže | 215 mm |
| Teža paketa | 170 g |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 4 palci |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 12 palcev |
| Višina škatle za pošiljanje | 28,2 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 1,5 kg |