Konferenčni Zaslon Logitech Tap Scheduler - Bel...
Diagonala zaslona Diagonala zaslona
25,6 cm (10.1")
Tehnologija zaslona Tehnologija zasl...
Reference: 4PH30AA
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Form Factor | Ambidextrous |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Ločljivost gibanja | 5000 DPI |
| Vrsta tipke | Pritisnjene tipke |
| Število gumbov | 8 |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Barva izdelka | Črna, zelena |
Dolge podrobnosti | |
Miška | |
| Namen | Igre |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Število gumbov | 8 |
| Vrsta tipke | Pritisnjene tipke |
| Ločljivost gibanja | 5000 DPI |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
Oblikovanje | |
| Form Factor | Ambidextrous |
| Barva izdelka | Črna, zelena |
| Poreklo | Kitajska |
Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8 |
Teža in mere | |
| Širina | 42 mm |
| Globina | 125 mm |
| Višina | 69 mm |
| Teža | 120 g |
Podatki o embalaži | |
| Hitri začetek | Da |
| Širina embalaže | 198 mm |
| Globina paketa | 139 mm |
| Višina embalaže | 53 mm |
| Teža paketa | 190 g |

Inženirsko je napredna inteligentna 180° Panoramic-4K Plug-and-Play video rešitev. Vrs...
Najljubša glasba v barvitem dizajnu!
Ne glede na to, ali potujete, se ukvarjate s športom...
- večnamenske samolepilne kabelske sponke za organiziranost kablov
- idealen za vse kable, vključ...
Omara za polnjenje in sinhronizacijo Kensington je odlična rešitev za polnjenje, sinhronizacijo i...
LOGITECH Tap Scheduler - GRAPHITE - USB - WW - TOUCH SCREEN
Type of Video Conference Solution: Mee...
This unique mouse meets the expectations of even the most demandin...
Konferenčna kamera Logitech ConferenceCam BCC950 omogoča majhnim skupinam, da naredijo svojo konf...
Dodatni mikrofoni Logitech Group Expansion podaljšajo domet GROUP video konferenčnega sistema in ...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent