Konferenčni Sistem Logitech Rally Bar Mini Hdmi...

Enostavna namestitev
Kamera omogoča takojšnje delovanje s priklopom na PC ali Mac prek U...
Reference: 910-006520
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne lastnosti | |
Splošno | |
| Brezžične tehnologije | Bluetooth/RF |
| Brezžična povezava sprejemnika | USB |
| Vrsta sprejemnika | Nano sprejemnik |
| Vrsta baterije | AAA |
| Barva izdelka | Siva |
| Predstavitve funkcij | Laserski kazalec, daljinski upravljalnik |
| Barva laserskega kazalca | Rdeča |
| Širina sprejemnika | 1,75 cm |
| Širina | 36,6 mm |
| Globina sprejemnika | 1 palec |
| Globina | 123,6 mm |
| Višina sprejemnika | 6,6 mm |
| Višina | 24,7 mm |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10,Windows 11 |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Barva izdelka | Siva |
| Predstavitve funkcij | Laserski kazalec, daljinski upravljalnik |
| Število gumbov | 3 |
| Barva laserskega kazalca | Rdeča |
| Laserski razred | 1 |
| Moč laserskega valovanja | 0,039 mW |
| Razpon valovnih dolžin | 640 - 660 nm |
Storitve | |
| Brezžična povezava sprejemnika | USB |
| Vrsta sprejemnika | Nano sprejemnik |
| Brezžične tehnologije | Bluetooth/RF |
| Frekvenčni pas | 2,4 GHz |
| Brezžični doseg | 20 m |
Zmogljivost | |
| Število podprtih baterij | 1 |
| Tehnologija baterij | Alkalne |
| Zmogljivost baterije | 1000 mAh |
| Vrsta baterije | AAA |
Teža in mere | |
| Širina sprejemnika | 1,75 cm |
| Globina sprejemnika | 1 palec |
| Višina sprejemnika | 6,6 mm |
| Teža prejemnika | 2 g |
| Širina | 36,6 mm |
| Globina | 123,6 mm |
| Višina | 24,7 mm |
| Teža | 48,4 g |
Obseg dobave | |
| Priložene baterije za polnjenje | Da |
| Sprejemnik je vključen | Da |
Podatki o embalaži | |
| Količina na paket | 1 kos(-i) |
| Širina embalaže | 36,5 mm |
| Gbobina embalaže | 90,5 mm |
| Višina embalaže | 248 mm |
| Teža paketa | 115 g |
Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10,Windows 11 |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
| Podprti operacijski sistemi Linux | Da |
Logistika | |
| Širina transportne škatle | 98,5 mm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 302 mm |
| Višina škatle za pošiljanje | 262 mm |
| Teža škatle za pošiljanje | 1,02 kg |