Nosilec Logitech Stropni Nosilec Za Rally Mic...
POGOVORI NA DOSEGU
Mic Pod nosilec omogoča enostavnejše obešanje Rally Mic Pod v ...
Reference: 7510-209
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta naprave | Univerzalna |
| Barva izdelka | Črna |
| Največja razdalja delovanja | 100 m |
| Orientacija vgrajenega mikrofona | Vsesmerna |
| Tehnologija prenosa | Žično in brezžično |
| Vmesnik | USB/Bluetooth |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth profili | HSP |
| Vir napajanja | Baterija, USB |
| Čas pogovora | 15 h |
| Čas pripravljenosti | 4800 h |
| Teža | 195 g |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Vrsta naprave | Univerzalna |
| Barva izdelka | Črna |
| Zvočna izolacija | Da |
| Največja razdalja delovanja | 100 m |
| LED indikatorji | Da |
| Indikator nivoja baterije | Da |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
| Certifikat | CE, FCC, RoHS, REACH |
Vrata in vmesniki | |
| Vmesnik | USB/Bluetooth |
| Tehnologija prenosa | Žično in brezžično |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth profili | HSP |
| Bluetooth različica | 3.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ne |
Uspešnost | |
| Vir napajanja | Baterija, USB |
| Čas pogovora | 15 h |
| Čas pripravljenosti | 4800 h |
| Čas polnjenja baterije | 2 h |
Obseg dobave | |
| Priloženi kabli | USB |
Mikrofon | |
| Število mikrofonov | 1 |
| Izklop mikrofona | Da |
| Orientacija vgrajenega mikrofona | Vsesmerna |
Teža in mere | |
| Teža | 195 g |
Logistika | |
| Poreklo | Kitajska |
| Širina škatle za pošiljanje | 59,5 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 39,9 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 16,7 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 9,3 kg |
| Količina na škatlo za pošiljanje | 32 kosov |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 145 mm |
| Globina embalaže | 45 mm |
| Višina embalaže | 132 mm |
| Teža paketa | 270 g |