Kabel Napajalni 220v 2,00m Schuko - C13 Kotni...
Za računalnike, napajalane adapterje, zaslone...
EURO C13...
Reference: BL095
Bodi tiho! TIHA KRILA 4 | 140 mm. Tip: ventilator, premer ventilatorja: 14 cm, hitrost vrtenja (m...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Bodi tiho! TIHA KRILA 4 | 140 mm. Tip: ventilator, premer ventilatorja: 14 cm, hitrost vrtenja (maks.): 1100 RPM, Raven hrupa (visoka hitrost): 13,6 dB, Največji pretok zraka: 51,3 cfm, Pretok zraka: 87,16 m³/h, Največji zračni tlak: 0,92 mmH2O, Vrsta ležaja: Fluid Dynamic Bearing (FDB). Napetost: 5 - 13.2 V. Širina: 140 mm Globina: 140 mm Višina: 25 mm. Barva izdelka: Črna.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Ventilator |
| Premer ventilatorja | 14 cm |
| Hitrost vrtenja (maks.) | 1100 RPM |
| Raven hrupa (visoka hitrost) | 13,6 dB |
| Največji pretok zraka | 51,3 cfm |
| Zračni tok | 87,16 m³/h |
| Največji zračni tlak | 0,92 mmH2O |
| Vrsta shranjevanja | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Napetost | 5 - 13,2 V |
| Široko | 140 mm |
| globina | 140 mm |
| Višina | 25 mm |
| barva izdelka | Črna |
Bodi tiho! TIHA KRILA 4 | 140 mm. Tip: ventilator, premer ventilatorja: 14 cm, hitrost vrtenja (m...
Dolge podrobnosti | |
Zaslon | |
| Vgrajen zaslon | Da |
Vrata in vmesniki | |
| Število napajalnih priključ... |
Napajalni kabel, 220 V
Za napajalnike prenos...
Ventilator NZXT F140P V2 je zasnovan za uporabnike, ki potrebujejo ciljno usmerjen pretok zrak...
GOOBAY 250V(AC) 1,8m črn napajalni kabel je namenjen za računalnike, monitorje in ostale računaln...
ARCTIC P12 Pro PWM A-RGB je 120-milimetrski ventilator za ohišje, ki se prodaja v priro...
BE QUIET! Pure Wings 3 (BL111) 120mm 4-pin PWM High-Speed beli ventilator
Zmogljiv, progresiven, ...
Izdelava ventilatorjev je s svojo aluminijasto ploščo z Lian Li znak...
BE QUIET! LIGHT WINGS LX (BL127) RGB 140mm 4-pin PWM 3x ventilator
Odlična zmogljivost in impresi...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent