Pokončni Nosilec Za Grafiko Lian Li O11dexl-1x...
| barva | |
| Primarna barva | Bela |
| Dimenzije | |
| Dolžina | 358 mm |
| Premer | 150 mm |
| Višina | 80 mm |
| Ma... | |
Reference: Spectro-12FRGB
Aerocool Spectro 12 FRGB. Tip: ventilator, premer ventilatorja: 12 cm, hitrost vrtenja (maks.): 1...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Aerocool Spectro 12 FRGB. Tip: ventilator, premer ventilatorja: 12 cm, hitrost vrtenja (maks.): 1000 RPM, Raven hrupa (visoka hitrost): 19,6 dB, Največji pretok zraka: 35,8 cfm, Največji zračni tlak: 1,31 mmH2O, Vrsta ležaja: Hidravlični. Širina: 120 mm Globina: 120 mm Višina: 25 mm. Barva izdelka: Črna, Prosojna.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Ventilator |
| Premer ventilatorja | 12 cm |
| Hitrost vrtenja (maks.) | 1000 RPM |
| Raven hrupa (visoka hitrost) | 19,6 dB |
| Največji pretok zraka | 35,8 cfm |
| Največji zračni tlak | 1,31 mmH2O |
| Vrsta shranjevanja | Hidravlični |
| Široko | 120 mm |
| globina | 120 mm |
| Višina | 25 mm |
| barva izdelka | Črna, prosojna |
Aerocool Spectro 12 FRGB. Tip: ventilator, premer ventilatorja: 12 cm, hitrost vrtenja (maks.): 1...
| barva | |
| Primarna barva | Bela |
| Dimenzije | |
| Dolžina | 358 mm |
| Premer | 150 mm |
| Višina | 80 mm |
| Ma... | |
Lian Li UNI FAN SL brezžični LCD 120 ARGB Reverse Blade 3-Pack | Ventilator ohišja, UNI FA...
To USB-vozlišče znamke Lian Li razdeli en USB-priključk na vaši matični plošči na t...
UNI FAN AL V2 ima prepleteni sistem za povezavo do 6 ventilatorjev v dveh skup...
ARCTIC P14 Pro A-RGB PWM je zmogljiv 140 mm ventilator za ohišje z naslovljivo RGB osve...
ARCTIC P12 - 120 mm ventilator, optimiziran za statični tlak. Tip: ventilator, premer ventilatorj...
Ventilator je kombinacija Lian-Lijevih Uni Fan SL in AL z dodanim efektom ...
D...
Pod...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Ventilator |
| Premer ventilatorja | 14 cm |
| Hitrost vrte... |
ARCTIC P14 Pro PST PWM je 140 mm ventilator za ohišje z visokim statičnim tlakom in int...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent