Ventilator Be Quiet! Pure Wings 3 120mm Bela
BE QUIET! Pure Wings 3 (BL110) 120mm 4-pin PWM beli ventilator
Zmogljiv, progresiven, tih
Pure Wi...
Reference: BL099
Bodi tiho! SILENT WINGS PRO 4 | 140 mm PWM. Tip: ventilator, premer ventilatorja: 14 cm, hitrost ...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Bodi tiho! SILENT WINGS PRO 4 | 140 mm PWM. Tip: ventilator, premer ventilatorja: 14 cm, hitrost vrtenja (maks.): 2400 RPM, Raven hrupa (visoka hitrost): 36,8 dB, Največji pretok zraka: 97,41 cfm, Pretok zraka: 165,5 m³/h, Največji zračni tlak: 3,64 mmH2O, Vrsta ležaja: Fluid Dynamic Bearing (FDB). Napetost: 7 - 13.2 V. Širina: 140 mm Globina: 140 mm Višina: 25 mm. Barva izdelka: Črna.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Ventilator |
| Premer ventilatorja | 14 cm |
| Hitrost vrtenja (maks.) | 2400 RPM |
| Raven hrupa (visoka hitrost) | 36,8 dB |
| Največji pretok zraka | 97,41 cfm |
| Zračni tok | 165,5 m³/h |
| Največji zračni tlak | 3,64 mmH2O |
| Vrsta shranjevanja | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Napetost | 7 - 13,2 V |
| Široko | 140 mm |
| globina | 140 mm |
| Višina | 25 mm |
| barva izdelka | Črna |
Bodi tiho! SILENT WINGS PRO 4 | 140 mm PWM. Tip: ventilator, premer ventilatorja: 14 cm, hitrost ...
BE QUIET! Pure Wings 3 (BL110) 120mm 4-pin PWM beli ventilator
Zmogljiv, progresiven, tih
Pure Wi...
Ventilator je kombinacija Lian-Lijevih Uni Fan SL in AL z dodanim efektom ...
Izdelava ventilatorjev je s svojo aluminijasto ploščo z Lian Li znak...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Ventilator |
| Premer ventilatorja | 12 cm |
| Hitrost vrte... |
BE QUIET! LIGHT WINGS LX (BL126) RGB 140mm 4-pin PWM ventilator
Odlična zmogljivost in impresivna...
ARCTIC P12 Pro PST PWM je zmogljiv 120 mm ventilator za ohišje, zasnovan za zahtevne ra...
Ventilatorji P28 so zasnovani za odličen pretok zraka. P28 ventilatorji so š...
Napajalni podaljšek za napra...
Lian Li UNI FAN SL brezžični LCD 120 ARGB Reverse Blade 3-Pack | Ventilator ohišja, UNI FA...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent