Ventilator Lian-li Uni Fan P28 120mm, Bela (3...
OPTIMIZIRAN
Ventilatorji P28 so zasnovani za odličen pretok zraka. P28 ventilatorji so š...
Reference: 90DA00I0
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Ventilator |
| Premer ventilatorja | 12 cm |
| Vrsta shranj... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Ventilator |
| Premer ventilatorja | 12 cm |
| Vrsta shranj... |
Ventilatorji P28 so zasnovani za odličen pretok zraka. P28 ventilatorji so š...
Obsežne podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | PC/strež... |
BE QUIET! Pure Wings 3 (BL108) 140mm 4-pin PWM črn ventilator
Zmogljiv, progresiven, tih
Z nizkim...
ARCTIC P12 Pro ARGB PWM v beli barvi je zmogljiv 120 mm ventilator za ohišje, ki združu...
Ventilator je kombinacija Lian-Lijevih Uni Fan SL in AL z dodanim efektom ...
BE QUIET! Pure Wings 3 (BL111) 120mm 4-pin PWM High-Speed beli ventilator
Zmogljiv, progresiven, ...
| Splošno | ||||
| Vrsta Izdelka | Ohišje ventilatorja | |||
| Package Vsebino | Nizko-Hrup Ac (L. N. A.... | |||
| barva | |
| Primarna barva | Črna |
| Dimenzije | |
| Dolžina | 358 mm |
| Premer | 150 mm |
| Višina | 80 mm |
| Ma... | |
ARCTIC P14 Pro PWM je učinkovit 140 mm ventilator za ohišje, ki ga odlikujeta visok sta...
| barva | |
| Primarna barva | Črna |
| Glavni barvni kabel | Črna |
| Konektor/vtič glavne barve | zlato |
| P... | |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent