Spletna Kamera Logitech C310 5mp Hd 720p 30fps...

Reference: C922

Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Največja ločljivost videa | 1920 x 1080 slikovnih pik |
| Največja hitrost sličic | 60 sličic na sekundo |
| Ločljivost pri hitrosti zajema | 1280x720 @ 60fps, 1920x1080 @30fps |
| Vmesnik | USB |
| Barva izdelka | Črna |
| Vrsta pritrditve | Sponka / stojalo |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro , Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Podprti mobilni operacijski sistemi | Android 5.0, Android 5.1 |
| Širina | 95 mm |
| Globina | 71 mm |
| Višina | 44 mm |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Širina embalaže | 52,2 mm |
| Globina pakiranja | 115,5 mm |
| Vse podrobnosti | |
| Storitve | |
| Največja ločljivost videa | 1920 x 1080 slikovnih pik |
| Full-HD | Da |
| Največja hitrost sličic | 60 sličic na sekundo |
| Ločljivost pri hitrosti zajema | 1280x720 @ 60fps, 1920x1080 @30fps |
| Podprti video načini | 720p, 1080p |
| Podprti video formati | H.264 |
| Funkcija fotografije | Da |
| Samodejna korekcija svetlobe | Da |
| Dizajn | |
| Vgrajen mikrofon | Da |
| Število mikrofonov | 2 |
| Vmesnik | USB |
| Barva izdelka | Črna |
| Vrsta pritrditve | Sponka / stojalo |
| Vgrajena bliskavica | Ne |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Programska oprema | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro , Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Podprti mobilni operacijski sistemi | Android 5.0, Android 5.1 |
| Teža in mere | |
| Širina | 95 mm |
| Globina | 71 mm |
| Višina | 44 mm |
| Teža | 162 g |
| Obseg dobave | |
| Priložen stativ | Da |
| Uporabniški priročnik | Da |
| Podatki o embalaži | |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Širina embalaže | 52,2 mm |
| Globina pakiranja | 115,5 mm |
| Višina embalaže | 86 mm |
| Teža paketa | 350,6 g |
| Logistični podatki | |
| Širina škatle za pošiljanje | 22,3 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 24,5 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 9,9 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 3,11 kg |
| GTIN glavne škatle (EAN/UPC) | 50992060669714 |