Stojalo za spletno kamero kensington premično...
Kensington A1020 Boom Arm je prilagodljiva montažna rešitev za mikrofone, spletne kamere in siste...
Reference: C920
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Največja ločljivost videa | 1920 x 1080 slikovnih pik |
| Podprti video formati | H.264 |
| Vmesnik | USB 2.0 |
| USB | Da |
| Barva izdelka | Črna |
| Vrsta priloge | Posnetek |
| Priložena programska oprema | Logitech Vid HD |
| Najmanjši procesor | 2,4 GHz Intel Core 2 Duo |
| Min. zahtevan RAM | 2048 MB |
| Združljivi operacijski sistemi | Windows XP (SP3), Windows Vista, Windows 7 (32-bitni/64-bitni) |
| Vse podrobnosti | |
| Storitve | |
| Največja ločljivost videa | 1920 x 1080 slikovnih pik |
| Full-HD | Da |
| Podprti video formati | H.264 |
| Funkcija fotografije | Da |
| Samodejno ostrenje | Da |
| Zvočna izolacija | Da |
| Dizajn | |
| Vgrajen mikrofon | Da |
| Vmesnik | USB 2.0 |
| Barva izdelka | Črna |
| Vrsta priloge | Posnetek |
| Vgrajena bliskavica | Ne |
| USB | Da |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Druge funkcije | |
| Najmanjši procesor | 2,4 GHz Intel Core 2 Duo |
| USB zahteva | Da |
| Min. zahtevan RAM | 2048 MB |
| Internetna povezava | Da |
| Barva | Da |
| Združljivi operacijski sistemi | Windows XP (SP3), Windows Vista, Windows 7 (32-bitni/64-bitni) |
| Obseg dobave | |
| Priložena programska oprema | Logitech Vid HD |
| Navodila za uporabo | Da |
Kensington A1020 Boom Arm je prilagodljiva montažna rešitev za mikrofone, spletne kamere in siste...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Webcam | |||
| Audio Podporo | Yes: žarek, ki tvorijo dvojno mikrofoni | |||


Kamera Brio 100 je opremljena z optičnim senzorjem s FullHD 1080p ločljivostjo in v...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Webcam | |||
| Audio Podporo | Yes: vgrajeno dvojno mikrofoni | |||
| Pov... | ||||
Lenovo ThinkVision MC50. Največja ločljivost videa: 1920 x 1080 slikovnih pik, tip kamere HD: Ful...
Lenovo Performance FHD. Najvišja ločljivost videa: 1920 x 1080 slikovnih pik, tip kamere H...
Kamera Brio 100 je opremljena z optičnim senzorjem s FullHD 1080p ločljivostjo in v...
Popolna spletna kamera za vaše video sestanke. Spletna kamera Sandberg 4K zagotavlja, da boste ve...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Live streaming fotoaparat | |||
| Audio Podporo | Yes: vgrajen dvojni v... | |||
Brio 300 je kompaktna spletna kamera, ki omogoča video klice v 1080p FullHD...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent