categories
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Čelade
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Torba Za Notesnik 43,9 Cm (17,3″) Port Courchevel Črna (160513)
Reference: 121078
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| vrsta torbice | aktovka |
| Največja velikost zaslona | 43,9 cm |
| Naramnica | Da |
| Teža | 730 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Največja velikost zaslona | 43,9 cm |
| vrsta torbice | aktovka |
| Material | Najlon |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Naramnica | Da |
| Štetje | 1 |
Teža in mere | |
| Širina | 345 mm |
| Globina | 100 mm |
| Višina | 500 mm |
| Teža | 730 g |
| Dimenzije predelkov za prenosnik (Š x G x V) | 420 x 280 x 40 mm |
| Širina embalaže | 500 mm |
| Globina embalaže | 110 mm |
| Višina embalaže | 415 mm |
| Teža paketa | 948 g |
Obseg dobave | |
| Miška vključena | Ne |
Logistika | |
| Število slojev na paleti | 3 |
| Količina na paleto | 60 kosov |
| Število škatel na paletni sloj | 4 |
| Širina palete | 44 cm |
| Dolžina palete | 46,5 cm |
| Višina palete | 39,5 cm |
16 other products in the same category:
Ovitek Za Notesnik 35,6 Cm (13/14″) Rivacase...
13.3 - 14 '' torba za prenosnik
Lastnosti izdelka:
• Serija torbe, idealna za najbolj prilju...
Nahrbtnik za prenosni računalnik 17 "...
- posebej nameščeni žepi pomagajo enakomerno porazd...
Torba Za Notesnik 15,6" Targus Cn01 Črna (cn01)
Targus 39.1 - 40.6 cm / 15.4–16-palčna torbica za prenosni računalnik Notepac. Vrsta ohi&sc...
Torba Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Rivacase...
15,6" torba za prenosni računalnik
Lastnosti izdelka:
•Torba za prenosne računalnike do vel...
Torba Za Tablico 27,94 Cm (11″) Rivacase Črna...
Ta crossbody torba iz kolekcije Cardiff vam ponuja nekoliko bolj prostorno notranjost za tiste, k...
Nahrbtnik Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Targus...
Targus EcoSpruce je kolekcija okolju prijaznih torb, ki zagotavljajo enako vrhunsko zaščit...
Torba Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Port Hanoi Ii...
K... |
Nahrbtnik Za Notesnik 43,9 Cm (17,3") Lenovo...
Torba Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Port...
Nahrbtnik Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Port...
Nahrbtnik Za Notesnik 43,9 Cm (17,3″) Hp...
Barva: ...
Nahrbtnik Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Port...
Nahrbtnik Za Notesnik 43,9 Cm (17,3″) Rivacase...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent