Case Logic Era ERAA-114 Obsidian. Vrsta ohišja: Aktovka, Največja velikost zaslona: 35,6 cm (14"), Število sprednjih žepov: 1, Ročaj(i), Naramni pas. Teža: 370 g Barvanje površine: enobarvno
Ključne funkcije | |
| Splošno |
| vrsta torbice | aktovka |
| Največja velikost zaslona | 14 palcev |
| Število sprednjih žepov | 1 |
| Štetje | 1 |
| Sprednji žep | Da |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
| Naramnica | Da |
| Teža | 370 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
Dolge podrobnosti | |
| Funkcije |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Največja velikost zaslona | 14 palcev |
| vrsta torbice | aktovka |
| Material | Poliester |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Združljivost blagovnih znamk | Katera koli blagovna znamka |
| Integrirani predelki | Da |
| Predel za tablični računalnik | Da |
| Sprednji žep | Da |
| Število sprednjih žepov | 1 |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
| Naramnica | Da |
| Snemljiv naramni pas | Da |
| Zaščitna funkcija | Odporna na praske |
| Štetje | 1 |
| Teža in mere |
| Širina | 370 mm |
| Globina | 55 mm |
| Višina | 275 mm |
| Teža | 370 g |
| Dimenzije predelkov za prenosnik (Š x G x V) | 348 x 243 x 25 mm |