Nahrbtnik Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Targus...
Targus EcoSpruce je kolekcija okolju prijaznih torb, ki zagotavljajo enako vrhunsko zaščit...
Reference: G210
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| vrsta etuija | nahrbtnik |
| Največja velikost zaslona | 39,6 cm |
| Teža | 548 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Največja velikost zaslona | 39,6 cm |
| vrsta etuija | nahrbtnik |
| Material | Poliester |
| Glavna barva izdelka | Siva |
| Združljivost blagovnih znamk | Katera koli blagovna znamka |
| Štetje | 1 |
Teža in mere | |
| Širina | 330 mm |
| Globina | 490 mm |
| Višina | 40 mm |
| Teža | 548 g |
Targus EcoSpruce je kolekcija okolju prijaznih torb, ki zagotavljajo enako vrhunsko zaščit...
| General | ||||
| Vrsta Izdelka | Prenosni kovček | |||
| Izdelek Materiala | Poliester | |||
| Širina | ||||
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | žep |
| Združljivi izdelki | Beležnica |
| Barva | Črna |
Rivacase nahrbtnik za prenosnike velikosti 13,3 - 14"
Lastnosti izdelka:
•Urbani nahrbtnik,...
Torba za prenosnik do 15,6".
Lastnosti izdelka:
• Učinkovit dizajn z največjo zmogljivostjo ...
15,6" torba za prenosni računalnik
Lastnosti izdelka:
•Torba za prenosne računalnike do vel...
| Splošno | ||||
| Vrsta Izdelka | Prenosnik nahrbtnik prevažajo | |||
| Izdelek Materiala | 600 d tkani... | |||
RivaCase Lantau torba/mapa za prenosnik MacBook Pro in ostale Ultrabooke 15.6'' 8805
Lastnosti i...
Torbica oz. ovitek za prenosni računalnik do velikosti zaslona 13,3 " iz serije Antishock.
Last...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent