Ovitek Za Notesnik/tablico Lention 14"/15" Črn...
Lention neoprenska zaščitna torbica za prenosni računalnik 14"/15" (črna)
Zaščitni pokrov ...
Reference: 18744
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| vrsta primera | primer |
| Največji premer zaslona | 43,9 cm |
| Teža | 328 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Barva izdelka | Črna |
| Miška vključena | Da |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Največji premer zaslona | 43,9 cm |
| vrsta primera | primer |
| Barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Združljivost blagovnih znamk | Katera koli blagovna znamka |
| Miška vključena | Da |
Teža in mere | |
| Širina | 445 mm |
| Globina | 65 mm |
| Višina | 390 mm |
| Teža | 328 g |
| Dimenzije predelkov za prenosnik (Š x G x V) | 42 x 4 x 28 mm |
| Širina embalaže | 445 mm |
| Globina embalaže | 100 mm |
| Višina embalaže | 390 mm |
| Teža paketa | 450 g |
Zaščitni pokrov ...
28L nahrbtnik z vojaškim motivom za prenosnike do velikosti 15.6".
Lastnosti izdelka:
• Nah...
Ta crossbody torba iz kolekcije Cardiff vam ponuja nekoliko bolj prostorno notranjost za tiste, k...
Targus EcoSpruce je kolekcija okolju prijaznih torb, ki zagotavljajo enako vrhunsko zaščit...

Spoznajte Natec Camel Lite – vsestranski univerzaln...
- torbica-ovitek za prenosni računalnik do 16"
- plastenke 8,0 x 250 ml so bile preoblikovane v p...
Rivacase nahrbtnik za prenosnike velikosti 13,3 - 14"
Lastnosti izdelka:
•Urbani nahrbtnik,...
- narejen je iz 42 % poliestra, recikliranega po uporabi (PCR), vključuje oblazinjen predal za pr...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent