categories
Otroška vozila na akumulatorOtroški poganjalci in vozila na pedalaNotranje in zunanje večje igračeOtroško pohištvoTrampolini in rezervni deli za trampolineKolesaSkirojiČeladeVodni športiPlišaste igračeIgračeDružabne igreSestavljankeAvtomobilčkiPripomočki za malčkeVlakiGlobusiLego kockePlastelinIgrače na daljinsko upravljanjeMaketePunčkePunčkeOtroško orožje
SesalnikiRobotski sesalnikiMešalnikiMultipraktikiMesorezniceOžemalniki citrusovGrelniki vodeKavni aparatiKuhinjske tehtniceAparati za peko kruhaElektrični žariOpekači kruha in sendvičevCvrtnikiParni kuhalnikiLikalniki Posoda in dodatkiParni čistilnikiAparati za vaakumiranjeOstali mali gospodinjski aparatiSušilniki perila
Otroška vozila na akumulatorOtroški poganjalci in vozila na pedalaNotranje in zunanje večje igračeOtroško pohištvoTrampolini in rezervni deli za trampolineKolesaSkirojiČeladeVodni športiPlišaste igračeIgračeDružabne igreSestavljankeAvtomobilčkiPripomočki za malčkeVlakiGlobusiLego kockePlastelinIgrače na daljinsko upravljanjeMaketePunčkePunčkeOtroško orožje
SesalnikiRobotski sesalnikiMešalnikiMultipraktikiMesorezniceOžemalniki citrusovGrelniki vodeKavni aparatiKuhinjske tehtniceAparati za peko kruhaElektrični žariOpekači kruha in sendvičevCvrtnikiParni kuhalnikiLikalniki Posoda in dodatkiParni čistilnikiAparati za vaakumiranjeOstali mali gospodinjski aparatiSušilniki perila
Category
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Čelade
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Toner Hp 103ad Črn Neverstop Reload Kit Za Neverstop Laser 1000/mfp 1200 Za 2 X 2.500 Strani (w1103ad)
Reference: W1103AD
€29.63
Tax included
HP 103AD Dual Pack Black Original Neverstop Laser Toner Reload Kit. Kapaciteta črnega tonerja: 25...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
HP 103AD Dual Pack Black Original Neverstop Laser Toner Reload Kit. Kapaciteta črnega tonerja: 2500 strani, Barve tiska: Črna, Količina v pakiranju: 2 kos
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Izkoristek črnega tonerja | 2500 strani |
| Barve tiska | Črna |
| Količina na pakiranje | 2 kos. |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Vrsta | Izvirnik |
| Barve tiska | Črna |
| Združljivost blagovne znamke | HP |
| Združljivost | Neverstop Laser 1000, 1001, 1020, 1200, 1201, 1202 |
| Vrsta dobave | Več paket |
| Količina na pakiranje | 2 kos. |
| Število kartuš s črnim tonerjem | 2 |
| Zmogljivost kartuše s črnilom | Standardni izkoristek |
| Izkoristek črnega tonerja | 2500 strani |
| OEM koda | W1103AD |
| HP segment | Posel |
Teža in mere | |
| Širina | 333 mm |
| Globina | 58 mm |
| Višina | 58 mm |
| Teža | 280 g |
| Širina embalaže | 365 mm |
| Globina paketa | 136 mm |
| Višina embalaže | 64 mm |
| Teža paketa | 870 g |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 35 °C |
| Delovna relativna vlažnost | 20 - 80 % |
| Temperaturno območje shranjevanja | -20 - 40 °C |
| Vlažnost pri skladiščenju | 10 - 90 % |
Druge funkcije | |
| Tehnologija tiskanja | Lasersko tiskanje |
Logistika | |
| Širina palete | 120 cm |
| Dolžina palete | 80 cm |
| Višina palete | 195,8 cm |
| Teža palete | 457,4 kg |
| Število slojev na paleto | 12 kosov |
| Število škatel na paletni sloj | 8 kosov |
| Količina na paleto | 96 kosov |
HP 103AD Dual Pack Black Original Neverstop Laser Toner Reload Kit. Kapaciteta črnega tonerja: 25...
16 other products in the same category:
Toner Canon T09 Bk Za I-sensys X C1127 (7.600...
Price
€109.99
Kompleti: Ne
Barva: black
Kratka oznaka (koda): T09 black
Kompatibilnost s tiskalniki: i-SENSYS X C1...
Barva: black
Kratka oznaka (koda): T09 black
Kompatibilnost s tiskalniki: i-SENSYS X C1...
Toner Hp 216a Rumena Za M182 Za 850 Strani...
Price
€73.99
Kompleti: Ne
Barva: yellow
Kompatibilnost s tiskalniki: M182
Kapaciteta in število strani izpisa ...
Barva: yellow
Kompatibilnost s tiskalniki: M182
Kapaciteta in število strani izpisa ...
Toner Hp 149a Črn Laserjet Pro 4002/mfp 4102 Za...
Price
€143.99
Kompleti: Ne
Barva: black
Kratka oznaka (koda): 149A
Kompatibilnost s tiskalniki: LJ PRO 4002/MFP...
Barva: black
Kratka oznaka (koda): 149A
Kompatibilnost s tiskalniki: LJ PRO 4002/MFP...
Toner Brother Tn-2421
Price
€96.99
Opis: črn toner za HL-L2312D / L2352DW / L2372DN /; MFC-L2712DN / 2712DW / L2732DW; DCP-L2512D / ...
Toner Hp 131a Cyan (cf211a)
Price
€135.99
Idealno za tiskanje dokumentov profesionalne kakovosti in trženjskega materiala v pisarni z dosle...
Toner Hp 17a Črn Lj Pro M102/m130 Za 1.600...
Price
€98.99
Idealno za tiskanje visokokakovostnih dokumentov profesionalne kakovosti. Tehnologija proti golju...
Toner Hp 216a Črn Za M182 Za 1050 Strani (w2410a)
Price
€68.99
Kompleti: Ne
Barva: black
Kompatibilnost s tiskalniki: M182
Kapaciteta in število strani izpisa (...
Barva: black
Kompatibilnost s tiskalniki: M182
Kapaciteta in število strani izpisa (...
Toner Hp 207x Magenta Za Color Lj M255 Za 2450...
Price
€139.99
Idealno, kadar potrebujete jasno črno besedilo in profesionalne grafike; vsestransko zanesljiva r...
Toner Hp Original 415a Črn (w2030a)
Price
€120.99
Idealno za barvno tiskanje profesionalne kakovosti pri visokih hitrostih, za katere je bil zasnov...
Comments (0)
No customer reviews for the moment.
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Are you sure that you want to report this comment?
Report sent
Your report has been submitted and will be considered by a moderator.
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your comment has been submitted and will be available once approved by a moderator.
Your review cannot be sent