Tipkovnica Brezžična + Bluetooth Logitech...
ZA OSEBNO IN POSLOVNO RABO
Tipkajte na osebnem in poslovnem računalniku, tablici ali telefonu ...
Reference: 32519
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Vrsta izdelka | USB sprejemnik |
| Vrsta naprave | Miška/tipkovnica |
| Združljivost blagovne znamke | Logitech |
| Širina | 15 mm |
| Globina | 6 mm |
| Višina | 9 mm |
| Teža | 1,23 g |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Tehnične podrobnosti | |
| Vrsta izdelka | USB sprejemnik |
| Vrsta naprave | Miška/tipkovnica |
| Združljivost blagovne znamke | Logitech |
| Barva izdelka | Črna |
| Lastnosti | |
| Brezžični doseg | 10 m |
| Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
| Teža in mere | |
| Širina | 15 mm |
| Globina | 6 mm |
| Višina | 9 mm |
| Teža | 1,23 g |
| Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 101,9 mm |
| Globina pakiranja | 110 mm |
| Višina embalaže | 16 mm |
| Teža paketa | 22 g |
| Logistični podatki | |
| Širina škatle za pošiljanje | 20,1 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 24,9 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 13,6 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 1,36 kg |
Tipkajte na osebnem in poslovnem računalniku, tablici ali telefonu ...
ROG Strix Scope II RX je vsestranska gaming tipkovnica, ki vključuje...
MX Mechancal tipkovnica je opremljena z mehanskimi stikali in tipkami ...
POP Icon Keys tipkovnica izstopa že s svojo zasnovo. Izdelana je iz reciklirane p...
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Namen | Univ... |
Tipkovnica vsebuje nastavljivo LED osvetlitev tipk ter je tudi opremljena s ti...
Igrajte brez zakasnitev z odzivno brezžično povezavo HyperSpeed z...
Magic Keyboard je zdaj na voljo s funkcijo Touch ID, ki zagotavlja hitro, enostavno in varno avte...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent