Ddr5 48gb 5200mhz Cl40 Kit (2x24gb) G.skill...
G.Skill DDR5 48GB PC 5200 CL40 G.Skill (2x24GB) 48-GX2-FX5 FLARE A - 48 GB (F5-5200J4040A24GX2-FX...
Reference: 664956
Corsair Dominator CMT64GX5M2B6600C32. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnika: 64 GB,...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Corsair Dominator CMT64GX5M2B6600C32. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnika: 64 GB, postavitev pomnilnika (moduli x velikost): 2 x 32 GB, vrsta notranjega pomnilnika: DDR5, taktna frekvenca pomnilnika: 6600 MHz, oblika pomnilnika: 288-pin DIMM, zakasnitev CAS : 32.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 64 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 32 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR5 |
| Hitrost pomnilnika | 6600 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pin DIMM |
| Zakasnitev CAS | 32 |
Corsair Dominator CMT64GX5M2B6600C32. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnika: 64 GB,...
G.Skill DDR5 48GB PC 5200 CL40 G.Skill (2x24GB) 48-GX2-FX5 FLARE A - 48 GB (F5-5200J4040A24GX2-FX...
Napaka.Napaka.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščn... |
Serija: Trident Z5 RGB
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 32GB Kit (2x16GB)
Št. modulov: 2
Hitrost: 68...
Ključni CP2K16G56C46U5. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavitev pomnilnika...
Corsair Dominator Platinum RGB, DDR5-6400, Intel XMP 3.0, CL32 - 64 GB Quad-Kit, Črna
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 48 GB |
| Postavite... |
G.Skill Ripjaws V F4-4000C18D-32GVK. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavit...
DDR5 pomnilniki nudijo 50% hitrejši prenos podatkov v primerja...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent