Slušalke Žične Logitech Naglavne Z Mikrofonom...

Reference: WH1000XM6S
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Tip izdelka | slušalke |
| Prenosna tehnologija | Verkabelt &... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Tip izdelka | slušalke |
| Prenosna tehnologija | Verkabelt & Kabellos |
| Bluetooth | Da |
| Priporočena uporaba | Glasba/Vsakdanje življenje |
| Frekvenca slušalk | 4 - 40000 Hz |
| Brezžični doseg | 10 m |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
| Masa | 254 g |
| barva izdelka | Siva |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Tip izdelka | slušalke |
| Prenosna tehnologija | Verkabelt &... |

Sony WF-1000XM5. Vrsta izdelka: Slušalke. Tehnologija prenosa: Brezžična, Bluetooth. Pripo...
Pripravite se na doslej najpametnejše brezžične slušalke True Wire...
Slušalke Zone Wireless 2 prinašajo napredne funkcije izničevanja šuma s štirimi mikr...
JBL Varni zvok <85dB
Slušalke JBL Junior 470NC so zasnovane tako, da glasnost nikoli ne pr...
Globina: - 50,8 mm Teža: - 250 g Višina: - 195 mm Širina: - 139 mm Barva izdelka: -...
Zvok JBL Pure Bass, Hi-Res certificiran
Več kot 75 let je JBL oblikoval natančen, impresiven zvok...
Profesionalna kakovost kliče kjerkoli. Motivacijski seznami predvajanja pred pomembno predstavitv...
JBL Pure Bass zvok
Slušalke JBL Wave Flex 2 so opremljene z 12-mm dinamičnimi gonilniki, k...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent