Slušalke Žične Ušesne Sony 1x3,5mm Črne...
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočen... |
Reference: 937954
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Klici/Glasba |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Prevleka vtičnih kontaktov | Zlato |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Maksimalna moč | 1000 mW |
| Akustični sistem | Zaprt |
| Vrsta mikrofona | In-line |
| Orientacija vgrajenega mikrofona | Vsesmerna |
| Teža | 120 g |
Dolge podrobnosti | |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| 3,5 mm vrata | Da |
| Prevleka vtičnih kontaktov | Zlato |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Klici/Glasba |
| Vrsta slušalk | Binauralna |
| Barva izdelka | Bela |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | In-line |
| Usmeritev vgrajenega mikrofona | Vsesmerna |
Slušalke | |
| Maksimalna moč | 1000 mW |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Akustični sistem | Zaprt |
| Frekvenca slušalk | 12–22000 Hz |
| Impedanca | 24 ohmov |
| Občutljivost slušalk | 98 dB |
| Pogonska enota | 3 cm |
| Vrsta gonilnika | Dinamična |
Teža in mere | |
| Teža | 120 g |
Druge funkcije | |
| Združljivost blagovnih znamk | Katera koli blagovna znamka |