Slušalke Žične Naglavne 1x 3,5mm Stereo Epos |...
Lastnosti
- Odlična EPOS | Sennheiser kakovost zvoka
- Mikrofon s sistemom za odpravljanje hrupa iz ...
Reference: G433
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Akustični sistem | Zaprt |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Vrsta mikrofona | Bom |
| Frekvenca mikrofona | 100–10000 Hz |
| Usmeritev vgrajenega mikrofona | Enosmerna/kardioidna |
| Širina | 81,7 mm |
| Globina | 182 mm |
| Višina | 172 mm |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Vrsta slušalk | Binauralna |
| Barva izdelka | Črna |
| Vrsta krmilne enote | Krmilna enota SCR |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Virtualni prostorski zvok | Da |
| Tehnologija virtualnega prostorskega zvoka | DTS slušalke:X 2.0 |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| 3,5 mm vrata | Ne |
| 2 x 3,5 mm vtiča | Ne |
| Povezljivost USB | Da |
| Bluetooth | Ne |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | Bom |
| Frekvenca mikrofona | 100–10000 Hz |
| Usmeritev vgrajenega mikrofona | Enosmerna/kardioidna |
| Odstranljiv mikrofon | Da |
Druge funkcije | |
| 2,5 mm konektor | Ne |
| Vrsta pretvornika | Zadnji elektretni kondenzator |
Slušalke | |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Akustični sistem | Zaprt |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 32 ohmov |
| Občutljivost slušalk | 107 dB |
| Pogonska enota | 4 cm |
Teža in mere | |
| Širina | 81,7 mm |
| Globina | 182 mm |
| Višina | 172 mm |
| Teža | 259 g |
Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
Obseg dobave | |
| Torba za prenašanje | Da |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 119 mm |
| Globina paketa | 217 mm |
| Višina embalaže | 217 mm |
| Teža paketa | 1,02 kg |
| Vrsta embalaže | Škatla |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 22,3 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 48,3 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 23,3 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 4,57 kg |