Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 4tb Crucial T500...
CRUCIAL T500 4000GB [4TB] NVMe PCIe Gen.4 M.2 2280 Heatsink
Lokacija naprave: Vtični modul
Faktor o...
Reference: STLC4000400
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne lastnosti | |
Splošno | |
| Zmogljivost trdega diska | 4000 GB |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Barva izdelka | Črna |
Dolge podrobnosti | |
Vrata in vmesniki | |
| Vrsta priključka USB | USB vrste A / USB vrste C |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tehnologija Thunderbolt | Ne |
| WLAN | Ne |
| Vgrajena vrata Ethernet | Ne |
Trdi disk | |
| Zmogljivost trdega diska | 4000 GB |
Funkcije | |
| Barva izdelka | Črna |
| Vgrajeno zvezdišče USB | Da |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
Teža in mere | |
| Širina | 45,3 mm |
| Globina | 129,9 mm |
| Višina | 45,3 mm |
| Teža | 1,24 kg |
Zmogljivost | |
| Zunanji napajalnik | Da |
Podatki o embalaži | |
| Uporabniški priročnik | Da |
CRUCIAL T500 4000GB [4TB] NVMe PCIe Gen.4 M.2 2280 Heatsink
Lokacija naprave: Vtični modul
Faktor o...
KINGSTON DataTraveler 70 USB ključ je prenosen in lahek USB-C ključek, ki vam nudi USB 3.2 Gen 1 ...
| Značilnosti | ||||
| HDD zmogljivosti | 4 TB | |||
| HDD hitrost | 5400 RPM | |||
| HDD velikost | 3.5 " | ... | ||
Stopite en korak višje z WD_BLACK M.2 2230 NVMe SSD
Razširite svojo ročno igralno napravo ...
Samsung 990 PRO. Shranjevalna zmogljivost SSD: 1 TB, Faktor oblike SSD: M.2, Hitrost branja: 7450...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent