categories
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Čelade
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Disk Ssd 6,4cm (2,5") 1tb Sata3 Wd Red 560/530mb/s
Reference: WDS100T1R0A
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Zmogljivost SSD diska | 1000 GB |
| Faktor oblike SSD | 2,5 " |
| Hitrost branja | 530 MB/s |
| Hitrost pisanja | 560 MB/s |
| Hitrost prenosa podatkov | 6 Gbit/s |
| Komponenta za | osebni/prenosni računalnik |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Faktor oblike SSD | 2,5 " |
| Zmogljivost SSD diska | 1000 GB |
| Vmesnik | Serial ATA III |
| Vrsta pomnilnika | 3D NAND |
| NVMe | Ne |
| Komponenta za | osebni/prenosni računalnik |
| Šifriranje strojne opreme | Ne |
| Hitrost prenosa podatkov | 6 Gbit/s |
| Hitrost branja | 530 MB/s |
| Hitrost pisanja | 560 MB/s |
| Naključno odčitavanje (4KB) | 95000 IOPS |
| Naključno pisanje (4KB) | 85000 IOPS |
| Stopnja nepopravljive bitne napake (UBER) | <1 na 10 ^ 17 prebranih bitov |
| Povprečni čas delovanja med okvarami (MTBF) | 1750000 h |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Ocena TBW | 600 |
| Certifikat | FCC, UL, TUV, KC, BSMI, VCCI |
| Učinkovitost | |
| Delovna napetost | 5 V |
| Poraba energije (preberi) | 2,55 W |
| Poraba energije (zapis) | 3,75 W |
| Poraba energije (način mirovanja) | 0,012 W |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 70 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -55 - 85 ° C |
| Vibracije med delovanjem | 5 G |
| Vibracije ne delujejo | 4,9 G |
| Odporen na udarce (v delu) | 1500 G |
| Teža in mere | |
| Širina | 69,8 mm |
| Globina | 100,2 mm |
| Višina | 7 mm |
| Teža | 37,4 g |
Data sheet
- Garancija
- 60 mesecev
Specific References
16 other products in the same category:
Spominska Kartica Sdxc 256gb Sandisk Extreme...
Oprema, ki ne omejuje vaše ustvarjalnosti
Naša najzmogljivejša pomnilniška ...
Prenosni Ssd Usb-c 3.2 500gb Crucial X6...
Spominski Ključek 64gb Usb 3.1 Intenso High...
Prenosni Disk 6,4cm (2,5") 5tb Usb 3.0 Wd My...
Medij 4,7 Dvd-r Verbatim 16x 50cake 43548
16x
50cake
Oznaka proizvajalca: 43548
0023942435488
Zaščitni Ovitek Za Hdd 3,5", Antistatičen, Siv,...
Lastnosti:
- Izjemna zaščita za 3,5" HDD diske
- Skoraj neuničljiva PP plastika
- Mehanizem za enosta...
Disk Ssd M.2 Sata3 128gb Intenso Top 2280...
Usb ključ 128gb mediarange 2.0 mr913
- usb ključ 128 GB
- 2.0
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Prenosni Disk 6,4cm (2,5") 2tb Usb 3.2 Toshiba...
Vrsta zunanjega pogon...
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 2tb Wd Sn850x Black...
WD_BLACK SN850X NVMe SSD
VISOKOZMOGLJIV NVMe PCIe GEN4
Zminimalizirajte čas nalaganja na minimum
...
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 1tb Samsung Pm9b1...
| Opis Izdelka | Samsung PM9B1 MZVL41T0HBLB - SSD - 1 TB - PCIe 4.0 x4 (NVMe) | ||
| Vrsta | Solid st... | ||
Prenosni Disk 6,4cm (2,5") 5tb Usb-c Lacie...
LaCie Mobile Drive je povezuje prenosljivost in zmogljivost. Oblečen v elegantno ohišje ob...
Medij 4,7 Dvd-r Verbatim 16x 10cake 43523
Vrsta medija: DV...
Trdi Disk 6tb Sata3 Wd60efpx 6gb/s 256mb...
Western Digital trdi diski serije RED predstavljajo najboljšo izbiro za vaš NAS sistem.
Namen...
Spominski Ključek 128gb Usb 3.0 Sandisk Ultra...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent