categories
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Čelade
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Trdi Disk 1tb Sata3 Wd10purz 6gb/s 64mb Purple - Primerno Za Snemalnike 24/7 Delovanje
Reference: WD10PURZ
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Velikost trdega diska | 3,5 palca |
| Kapaciteta trdega diska | 1000 GB |
| Hitrost trdega diska | 5400 RPM |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Velikost trdega diska | 3,5 palca |
| Kapaciteta trdega diska | 1000 GB |
| Hitrost trdega diska | 5400 RPM |
| Vmesnik | Serial ATA III |
| Vrsta | Trdi disk |
| Komponenta za | nadzorni sistem |
| Pogon za shranjevanje velikosti medpomnilnika | 64 MB |
| Hitrost prenosa vmesnika HDD | 6 Gbit/s |
| Neprekinjena hitrost prenosa HDD | 210 MiB/s |
| Cikli zagon/zaustavitev | 300000 |
| Teža in mere | |
| Širina | 101,6 mm |
| Višina | 26,1 mm |
| Globina | 147 mm |
| Teža | 650 g |
| Podatki o embalaži | |
| Vključeni so adapterji za pomnilniške pogone | Ne |
| Tehnične podrobnosti | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |
| Učinkovitost | |
| Delovna napetost | 5/12 V |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 65 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -40 - 70 ° C |
| Odporen na udarce (v delu) | 30 G |
| Odporen proti udarcem (ne deluje) | 250 G |
16 other products in the same category:
Spominski Ključek 64gb Usb 3.0 Sandisk Ultra...
Spominska Kartica Microsdxc 64gb Sandisk Ultra...
- Kartica je primerna za mobilne pametne telefone in tablice z operacijskim sistemom Android
- s ...
Spominski Ključek 64gb Usb 3.0 Intenso Speed...
Prenosni Disk Ssd 2tb Usb-c Kingston Xs1000...
ZANESLJIVA VARNOSTNA KOPIJA
Prenosni SSD je kompaktne oblike in omogoča enostavno varnostno ko...
Disk Ssd 6,4cm (2,5") Sata 1tb Samsung 870 Qvo...
Disk Ssd 6,4cm (2,5") 3,84tb Sata3 Samsung...
Lastnosti
- Izjemna zanesljivost 24/7
- Odlična zmogljivost, nizke zakasnitve
- Ena najboljših ...
Spominska Kartica Sdxc-micro 512gb Sandisk Play...
Ne pustite igre za seboj.
S SanDisk GamePlay microSD – kartico, ki razširi va&scaron...
Spominska Kartica Microsdxc 256gb Sandisk Ultra...
- kartica je primerna za mobilne pametne telefone in tablice z operacijskim sistemom Android
- s ...
Prenosni Disk Ssd 2tb Usb-c Crucial X10 Pro...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Ssd disk - zunanji (prenosni) | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Strojno... | ||||
Trdi Disk 6tb Seagate St6000vx009 256mb -...
Lokacija napr...
Usb ključ 16gb mediarange 2.0 rumen mr972
- USB ključ 16GB
- vmesnik: USB 2.0
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Medij Cd-r 700mb 52x Verbatim 10 Slim 43415
Vrsta medija...
Prenosni Disk 6,4cm (2,5") 5tb Usb 3.0 Wd P10...
WD_BLACK P10 Game Drive
Prenosni disk za shranjevanje tvoje zbirke iger.
Izboljšajte zmogl...
Spominski Ključek 64gb Usb 3.2 Siliconpower...
Spominski Ključek 64gb Usb 3.1 Sandisk Cruzer...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent