Spominska Kartica Sdxc-micro 512gb Wd Purple...
WD microSD kartice izdelane še posebej za videonadzorne kamere. Odlikuje jih izvrstna zane...
Reference: S510-500
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Glavne značilnosti | |
Splošno | |
| Zmogljivost SSD pomnilnika | 500 GB |
| Faktor oblike SSD | M.2 |
| Hitrost branja | 560 MB/s |
| Hitrost pisanja | 510 MB/s |
| hitrost prenosa podatkov | 6 Gbit/s |
| Komponenta za | PC/prenosni računalnik |
Obsežne podrobnosti | |
Lastnosti | |
| Faktor oblike SSD | M.2 |
| Zmogljivost SSD pomnilnika | 500 GB |
| vmesnik | Serijski ATA III |
| NVMe | Ne |
| Komponenta za | PC/prenosni računalnik |
| Strojno šifriranje | Ne |
| hitrost prenosa podatkov | 6 Gbit/s |
| Hitrost branja | 560 MB/s |
| Hitrost pisanja | 510 MB/s |
| Naključno branje (4KB) | 90000 IOPS |
| Naključno pisanje (4KB) | 82000 IOPS |
| Povprečni čas med napakami (MTBF) | 1750000 h |
| Ocena TBW | 200 |
Pogoji delovanja | |
| Delovna temperatura | 0 - 70 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -55 - 85 °C |
| Najvišja delovna temperatura | 70 °C |
| Odporen na udarce (deluje) | 1500 G |
Teža in dimenzije | |
| Široko | 22 mm |
| globina | 80 mm |
| Višina | 2,38 mm |
| Masa | 4,8 g |
WD microSD kartice izdelane še posebej za videonadzorne kamere. Odlikuje jih izvrstna zane...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 500 GB | |||
| Form F... | ||||
Trdi diski serije Exos X, so najbolj prilagodljivi diski v podatkovni sferi,...
Vrhunska zaščita podatkov s podporo M-DISC M-DISC uporablja patentirano kamnu podobno snemalno po...
KINGSTON Canvas Select Plus microSD 512GB Class10 UHS-I adapter (SDCS3/512GB) spominska kartica
K...
Western Digital trdi diski serije RED predstavljajo najboljšo izbiro za vaš NAS sistem.
Namen...
Model: Supersonic Rage Prime
Kapaciteta: 500GB
Barva: Bela
Vmesnik: USB 3.2 Gen.2 (Kompatibilen z...
WD Red SN700 so SSD diski, zasnovani posebej za uporabo v omrežnih shranjevalnih sistemih (NAS). ...
Samsung Fit Plus je kompaktne oblike in omogoča, da je stalno priklopljen v r...
KINGSTON DataTraveler SE9 G3 prenosni 128GB USB 3.2 Gen1 (DTSE9G3/128GB) USB ključ

Doživite komb...
Lexar NS100. Shranjevalna zmogljivost SSD: 1 TB, Faktor oblike SSD: 2.5", hitrost branja: 550 MB/...
Če potrebujete dodatno shrambo za prenos datotek iz vašega iPhone 15 Plus/Pro/Max, vam lah...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent