Prenosni Disk Ssd 4tb Usb-c Samsung T9...
PRIHTRANI ČAS IN IZBOLJŠA DELO
Prenosni SSD T9 podpira vmesnik USB 3.2 Gen2x2 in uporabo protok...
Reference: 54361
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost trdega diska | 2048 GB |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost trdega diska | 5400 RPM |
| Barva izdelka | Črna |
Dolge podrobnosti | |
Vrata in vmesniki | |
| Največja hitrost prenosa podatkov | 4800 Mbit/s |
| Vrsta priključka USB | Micro-USB B |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
Trdi disk | |
| Zmogljivost trdega diska | 2048 GB |
| Hitrost trdega diska | 5400 RPM |
| Vrsta | Trdi disk |
| Pogon za shranjevanje velikosti medpomnilnika | 8 MB |
| Sistem formatov datotek | FAT32 |
Uspešnost | |
| Napajanje z vodila | USB |
Funkcije | |
| Barva izdelka | Črna |
| Skener prstnih odtisov | Ne |
| Plug & Play | Da |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 2000,Windows 7 Home Basic,Windows 8,Windows Vista Home Basic,Windows XP Home |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Podprti operacijski sistemi Linux | Da |
Teža in mere | |
| Širina | 80 mm |
| Globina | 13 mm |
| Višina | 116 mm |
| Teža | 150 g |
Podatki o embalaži | |
| Navodila za uporabo | Da |
Druge funkcije | |
| Tehnologija prenosa | Žična |