categories
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Čelade
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Prenosni Disk 8,9cm (3,5") 6tb Usb 3.0 Wd My Book (wdbbgb0060hbk)
Reference: 60HBK
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost trdega diska | 6000 GB |
| Velikost trdega diska | 3,5 palca |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Barva izdelka | Črna |
Dolge podrobnosti | |
Vrata in vmesniki | |
| Največja hitrost prenosa podatkov | 5000 Mbit/s |
| Vrsta priključka USB | Micro-USB B |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Stopnje prenosa podatkov USB | 480,5000 Mbit/s |
| Tehnologija Thunderbolt | Ne |
| WLAN | Ne |
Trdi disk | |
| Velikost trdega diska | 3,5 palca |
| Zmogljivost trdega diska | 6000 GB |
| Vmesnik | Serial ATA III |
| Vrsta | Trdi disk |
| Sistem formatov datotek | exFAT |
Uspešnost | |
| Napajanje z avtobusom | Ne |
| Zunanji napajalnik | Da |
| Izhodna napetost napajalnika | 12 V |
Funkcije | |
| Barva izdelka | Črna |
| Podprti varnostni algoritmi | 256-bitni AES |
| Zaščita z geslom | Da |
| Reža za kabelsko ključavnico | Da |
| Kabelska ključavnica vrste reže | Kensington |
| Plug & Play | Da |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter7W, x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows 8.1. Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 5 - 35 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -20 - 65 °C |
Teža in mere | |
| Širina | 49 mm |
| Globina | 139,3 mm |
| Višina | 170,6 mm |
| Teža | 1,05 kg |
Podatki o embalaži | |
| Priloženi kabli | USB |
| Navodila za uporabo | Da |
| Priložena programska oprema | WD Backup, WD Security, WD Drive Utilities |
16 other products in the same category:
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 2tb Crucial T500...
HITRO BRANJE
SSD zagotavlja visoke hitrosti branja do 7400MB/s in pisanja do 7000MB/s.
&Sca...
Prenosni Disk Ssd 4tb Usb-c Crucial X9...
Lokacija naprave: Zunanji
Faktor oblike: Prenosni
Zmogl...
Prenosni Ssd 500gb Intenso Tx500, Usb-c3.2,...
Zunanji SSD disk Intenso TX500
Predstavljamo popolnoma nov Intenso External SSD TX500 – kj...
Disk Ssd M.2 Sata3 2tb Wd Sa500 Red 2280...
WD Red SA500 (WDS200T1R0B) je 2 TB SATA III SSD v formatu M.2 2280. Ponuja sekvenčno branje do 56...
Trdi Disk 16tb Seagate Ironwolf Pro 256mb -...
Seagate diski serije NAS IRONWOLF presegajo standardne namiznih diskov v vseh pogledih. Zanesljiv...
Prenosni Disk Ssd 2tb Usb-c Sandisk Portable...
Življenje teče hitro – pridobite naš prenosni SSD SanDisk
Najlepši trenutki življenja se zg...
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 5.0 1tb Crucial T700...
SPECIFIKACIJE
- Vodilo: PCIe 5. gen x4, NVMe 2.0
- Kapaciteta: 1 TB
- Oblika: M.2 (2280)
- Vzdržljivo...
Spominski Ključek 256gb Usb 3.2/usb-c Sandisk...
Prenosni Disk Ssd 1tb Usb 3.2 Crucial Pro X10...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Zmogljivost SSD pomnilnika | 1 TB |
| Vrsta priključka USB | USB ... |
Disk Ssd M.2 Sata3 256gb Transcend 430s 3d Tlc...
Prenosni Disk Ssd 2tb Usb 3.2 Wd P40 - Črna...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Zmogljivost SSD pomnilnika | 2 TB |
| Vrsta priključka USB | USB ... |
Spominski Ključek 64gb Usb 3.1 Teamgroup C145 -...
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 2tb Kingston Nv3...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Form Fac... | ||||
Dvd-rw Sata Lg Črn Gh24nsd5 24x Dvd 48x Cd Bulk
Vrhunska zaščita podatkov s podporo M-DISC M-DISC uporablja patentirano kamnu podobno snemalno po...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent