Usb ključ 16gb 1/3 mediarange 2.0
- usb ključ 16 GB
- 2.0
- v zavitku 3 kos
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Reference: 20BRD-2019
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost trdega diska | 2000 GB |
| Velikost trdega diska | 2,5 palca |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Barva izdelka | Rdeča |
Dolge podrobnosti | |
Vrata in vmesniki | |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tehnologija Thunderbolt | Ne |
| WLAN | Ne |
| Vgrajena vrata Ethernet | Ne |
| Integrirani čitalnik kartic | Ne |
Trdi disk | |
| Velikost trdega diska | 2,5 palca |
| Zmogljivost trdega diska | 2000 GB |
Uspešnost | |
| Napajanje z vodila | USB |
Funkcije | |
| Barva izdelka | Rdeča |
| Podprti varnostni algoritmi | 256-bitni AES |
| Zaščita z geslom | Da |
| Plug & Play | Da |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 5 - 35 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -20 - 65 °C |
Teža in mere | |
| Širina | 75 mm |
| Globina | 107,2 mm |
| Višina | 11,2 mm |
| Teža | 120 g |
Podatki o embalaži | |
| Priloženi kabli | USB |
| Navodila za uporabo | Da |
- usb ključ 16 GB
- 2.0
- v zavitku 3 kos
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Trdi diski poslovnega razreda, zasnovani za zagotavljanje visoke zmogljivosti in zanesljivosti v ...
Izjemna hitrost PCIe Gen4 x4
Doživite izjemne hitros...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Strojno ... | ||||
| Splošno | ||||
| Vrsta Izdelka | Flash pomnilniške kartice | |||
| Kapaciteta | 64 GB | |||
| Lokalizaci... | ||||
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 4 TB | |||
| Masovni ... | ||||
Lexar NM620. Shranjevalna zmogljivost SSD: 1000 GB, Faktor oblike SSD: M.2, Hitrost branja: 3300M...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 1 TB | |||
| Masovni ... | ||||
| Splošno | ||||
| Vrsta Izdelka | Flash pomnilniške kartice | |||
| Kapaciteta | 512 GB | |||
| Pomni... | ||||
Toshiba MG10ACA20TE je izjemno zmogljiv poslovni disk, ki je ustvarjen za zahtevna podjetja, ki p...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent