Spominski Ključek 128gb Usb3.2 Patriot Tab300...
Model: TAB300
Kapaciteta: 128GB
Barva: Siva
Vmesnik: USB 3.2 Gen.1
Hitrost branja: do 120 MB/s
Di...
Reference: 13925
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost | 32 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Faktor oblike | Pokrovček |
| Teža | 8,5 g |
| Barva izdelka | Črna |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Zmogljivost | 32 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug & Play | Da |
| Združljivi operacijski sistemi | Microsoft Windows 7 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 10 Mac OS 9.0 ali novejši Linux Kernel 2.4.2 ali novejši |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8 |
| Združljivost Mac | Da |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Mac OS 9.0, Mac OS 9.1, Mac OS 9.2, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Podprti operacijski sistemi Linux | Jedro 2.6.31 |
Oblikovanje | |
| Faktor oblike | Pokrovček |
| Barva izdelka | Črna |
| Certifikat | CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC |
Obseg dobave | |
| Količina na paket | 1 kos. |
Teža in mere | |
| Širina | 18,6 mm |
| Globina | 8,7 mm |
| Višina | 61,5 mm |
| Teža | 8,5 g |
Druge funkcije | |
| Link za povezavo/dejanje | Da |
| Delovna napetost | 5 V |
Podatki o embalaži | |
| Vrsta embalaže | Vizualna embalaža |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 70 °C |
Model: TAB300
Kapaciteta: 128GB
Barva: Siva
Vmesnik: USB 3.2 Gen.1
Hitrost branja: do 120 MB/s
Di...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Trdi disk - zunanji (prenosni) | |||
| Zmogljivosti | 5 TB | |||
| Vmesni... | ||||
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 256 GB | |||
| Form F... | ||||
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 1 TB | |||
| Form Fac... | ||||
Seagate diski serije NAS IRONWOLF presegajo standardne namiznih diskov v vseh pogledih. Zanesljiv...
KINGSTON DataTraveler SE9 G3 prenosni 128GB USB 3.2 Gen1 (DTSE9G3/128GB) USB ključ

Doživite komb...
- etui papirnat
- pakirano po 100 kos
- beli
- dimenzija 125X120 mm
- cena za zavitek
Prenosni SSD, ki poveča vašo produktivnost
Izkusite brezhibno upravljanje vsebine z My Passport P...
NVMe SSD omogoča hitro branje in zapisovanje podatkov za najhitrejše delovanje si...
Odlična dopolnitev za računalnike z SSD-jem. Konkretno poveča kapacitete shranjevanja do 18TB (od...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent