Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 5.0 1tb Crucial T705...
Lokacija naprave: Vtični modul
Tip: M.2 (2280)
Zmog...
Reference: 129763
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Kapaciteta pomnilnika SSD | 480 GB |
| Faktor oblike SSD | 2,5 " |
| Hitrost branja | 520 MB/s |
| Hitrost pisanja | 480 MB/s |
| Hitrost prenosa podatkov | 6 Gbit/s |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Faktor oblike SSD | 2,5 " |
| Kapaciteta pomnilnika SSD | 480 GB |
| Vmesnik | Serial ATA III |
| Hitrost prenosa podatkov | 6 Gbit/s |
| Hitrost branja | 520 MB/s |
| Hitrost pisanja | 480 MB/s |
| Naključno odčitavanje (4KB) | 133000 IOPS |
| Naključno pisanje (4KB) | 122880 IOPS |
| S.M.A.R.T. Podpora | Da |
| Podpora TRIM | Da |
| Zaščitna funkcija | Odporna na udarce |
| Druge funkcije | |
| Barva izdelka | Črna |
| Vgrajeno | Da |
| Teža in mere | |
| Širina | 70 mm |
| Globina | 104 mm |
| Višina | 9 mm |
| Teža | 83 g |
| Podatki o embalaži | |
| Navodila za uporabo | Da |
| Pogoji delovanja | |
| Odporen na udarce (v delu) | 1500 G |