Spominski Ključek 256gb Usb 3.2 Kingston Data...
KINGSTON DataTraveler SE9 G3 prenosni 256GB USB 3.2 Gen1 (DTSE9G3/256GB) USB ključ

Doživite komb...
Reference: BX500-500
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Glavne značilnosti | |
Splošno | |
| Zmogljivost SSD pomnilnika | 500 GB |
| Faktor oblike SSD | 2.5" |
| Hitrost branja | 550 MB/s |
| Hitrost pisanja | 500 MB/s |
| Komponenta za | PC |
Obsežne podrobnosti | |
Lastnosti | |
| Faktor oblike SSD | 2.5" |
| Zmogljivost SSD pomnilnika | 500 GB |
| vmesnik | Serijski ATA III |
| NVMe | Ne |
| Komponenta za | PC |
| Hitrost branja | 550 MB/s |
| Hitrost pisanja | 500 MB/s |
| Ocena TBW | 120 |
KINGSTON DataTraveler SE9 G3 prenosni 256GB USB 3.2 Gen1 (DTSE9G3/256GB) USB ključ

Doživite komb...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Ssd disk - zunanji (prenosni) | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Vmesnik... | ||||
Samsung PM893. Shranjevalna zmogljivost SSD: 240 GB, Faktor oblike SSD: 2.5", hitrost branja: 550...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 1 TB | |||
| Strojno ... | ||||
LaCie Mobile Drive je povezuje prenosljivost in zmogljivost. Oblečen v elegantno ohišje ob...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Hard drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 4 TB | |||
| Form Factor | 3... | |||
Samsung Bar Plus je sodobne oblike, njegova kovinska oblika izžareva stil, hitr...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 480 GB | |||
| Form F... | ||||
LaCie Rugged USB-C

Robusten Design. Majhna Velikost.
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent