categories
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Čelade
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Spominski Ključek 256gb Usb 3.0 Sandisk Ultra 100/40mb/s - Črn (sdcz48-256g-u46)
Reference: 25974
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost | 256 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 100 MB/s |
| Faktor oblike | Slide |
| Zaščita z geslom | Da |
| Teža | 13,6 g |
| Barva izdelka | Črna |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Zmogljivost | 256 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 100 MB/s |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista |
| Združljivost Mac | Da |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
Oblikovanje | |
| Faktor oblike | Slide |
| Barva izdelka | Črna |
| Material ohišja | Plastika |
| Obesek za ključe | Da |
| Certifikat | CE, FCC, KCC |
Varnost | |
| Skener prstnih odtisov | Ne |
| Zaščita z geslom | Da |
| Podprti varnostni algoritmi | 128-bitni AES |
Obseg dobave | |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Priložena programska oprema | SanDisk SecureAccess |
Teža in mere | |
| Širina | 21,3 mm |
| Globina | 10,8 mm |
| Višina | 56,8 mm |
| Teža | 13,6 g |
Logistika | |
| Količina na škatlo za pošiljanje | 25 kosov |
| Širina škatle za pošiljanje | 10,5 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 7 palcev |
| Višina škatle za pošiljanje | 15,9 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 918,2 g |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 101,6 mm |
| Globina paketa | 11,9 mm |
| Višina embalaže | 152,4 mm |
| Teža paketa | 32,8 g |
| Vrsta embalaže | Vizualna embalaža |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 45 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -10 - 70 °C |
16 other products in the same category:
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 2tb Wd Sn770 Black...
Spominska Kartica Compact Flash 64gb Sandisk...
tip: Compact Flash
kapaciteta: 64GB
hitrost:
branje: do 120MB/s
pisanje: do 85MB/s
adapter: ...
Prenosni Disk Ssd 2tb Usb 3.2 Samsung T7 Shield...
Odporen
Samsung T7 Shield je opremljen z IP65 zaščito pred vodo in prahom. Zunanjost je ...
Spominski Ključek 32gb Usb 3.0 Sandisk Ultra...
Spominski Ključek 128gb Usb 3.2 Sandisk Ultra...
Spominski Ključek 512gb Usb 3.0 Sandisk Ultra...
Sandisk Ultra Flair USB3.0 spominski ključek omogoča prenos podatkov do 150MB/s. Odporno in elega...
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 4tb Samsung Pm9a3...
Lastnosti
- Kapaciteta: 3,84TB
- Tip: M.2 NVMe
- Vodilo: PCI-e Gen4 x4
- Samsung V-NAND
- MTBF: 2.000.000...
Ohišje Za Trdi Disk 3,5" Rack Izmenljivo Icybox...
za diske velikosti: 3,5" SATA I/II/III
material: jeklo/plastika
barva: črna
dimenzije: 184&tim...
Trdi Disk 22tb Wd Wd221purp - Purple 512mb -...
Napredno shranjevanje za pametne video rešitve
Pogoni WD Purple Pro so zasnovani za napredne snem...
Disk Ssd 6,4cm (2,5") Sata3 512gb Adata Su650...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 512 GB | |||
| Form F... | ||||
Prenosni Disk 6,4cm (2,5") 2tb Usb 3.0 Seagate...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Trdi disk - zunanji (prenosni) | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Vmesni... | ||||
Spominska Kartica Compact Flash 32gb Sandisk...
tip: Compact Flash
kapaciteta: 32GB
hitrost:
branje: do 120MB/s
pisanje: do 60MB/s
adapter: ...
Medij 4,7 Dvd-r Verbatim 16x 10cake 43523
Vrsta medija: DV...
Trdi Disk 12tb Seagate Exos X18 256gb - 3,5"...
Seagate proizvaja trde diske, ki posebej ob...
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 1tb Corsair Mp600...
Corsair MP600 PRO. Shranjevalna zmogljivost SSD: 1000 GB, Faktor oblike SSD: M.2.
| Tip Naprave |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent